Mondeo mk3 3.0 V6 RS - najmocniejsze w Polsce - 240+ KM

T, 17.05.2010, 22:14 « poprzedni - następny »

gorilla666

Ford miał rację w swoich katalogach, nie Eibach


jasniej prosze bom nie w temacie.....
Adam  603-78-75-73

T

Cytat: gorilla666 w 22.10.2010, 01:07
Ford miał rację w swoich katalogach, nie Eibach
jasniej prosze bom nie w temacie.....
...że sprężyny do V6 i TDCI (kombi) są jednak inne.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

KLUSEK

Pierwsze towarowe Mondeo co mi się podoba z wyglądu :P

GaBB

Wygląda super! A mnie uderzyło najbardziej jedno...Tomasz zawsze mówił, że nie myje, że deszcz sam spłukuje a tutaj na fotce LŚNI! :) Sam się szarpnąłeś i wypucowałeś czy w warsztacie w gratisie umyli?:)
A na prawdę prezentuje się super!
-----
Pozdrawiam,
Marcin

Cinkciarz

Cytat: GaBB w 22.10.2010, 09:26
Wygląda super! A mnie uderzyło najbardziej jedno...Tomasz zawsze mówił, że nie myje, że deszcz sam spłukuje a tutaj na fotce LŚNI! :) Sam się szarpnąłeś i wypucowałeś czy w warsztacie w gratisie umyli?:)
A na prawdę prezentuje się super!

nasz klient nasz pan :D zawieche załozyli to w gratisie auto wypucowali i kola dopompowali Gabb zauważ ze Tomasz wystawil pierwsze zdjecie swojego auta od niepamiętnych czasów ja to zaczynałem sie zastanawiac czy czasem go nie sprzedał mase zdjec czesci a auta jak nie było tak nie ma tyle co na pierwszych zdjeciach z maja :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Cytat: GaBB w 22.10.2010, 09:26
A mnie uderzyło najbardziej jedno...Tomasz zawsze mówił, że nie myje, że deszcz sam spłukuje a tutaj na fotce LŚNI! :) Sam się szarpnąłeś i wypucowałeś czy w warsztacie w gratisie umyli?:)
Auto na fotce jest brudne, było myte jakiś miesiąc temu. Dopiero dzisiaj je umyłem. Właśnie dlatego rzadko myje, że nie widać wielkiej różnicy przy tym kolorze, a nie dlatego, że lubię jeździć ubłoconym autem.

Dzięki za opinie, ale myślę, że naprawdę dobrze będzie wyglądał dopiero po zmianie zderzaków. O ile w ogóle Mondeo może wyglądać naprawdę dobrze. ;) Tak czy siak felgi i gleba rzeczywiście znacznie poprawiają wygląd auta. Może nawet je znowu polubię. ;)

« Dodane: 22.10.2010, 17:12 »

Cytat: Cinkciarz w 22.10.2010, 14:43
kola dopompowali
No właśnie nie dopompowali, za mało powietrza było. ;)

« Dodane: 22.10.2010, 17:37 »

A tu już po myciu:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Sorry za jakość, ale to wszystko z komórki. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

oooo to mamy zdjęcie do kalendarza:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Lukasz-no1

Cytat: Tomasz w 21.10.2010, 22:18
Zresztą B8 niestety do kombi nie ma, więc nie miałem wyboru.
Ale będą :]
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/?id=24&ial=298 :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/zdjecia-uzytkownikow/z,ford-focus-ii-st225 :]

wilhelm

Faktycznie przed i po myciu wygląda tak samo :)

T

Cytat: wilhelm w 22.10.2010, 17:52
Faktycznie przed i po myciu wygląda tak samo :)
No właśnie, więc komu by się chciało. I jeszcze zaraz po myciu jakiś ptak na niego narobił. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

Cytat: Tomasz w 22.10.2010, 17:55
No właśnie, więc komu by się chciało. I jeszcze zaraz po myciu jakiś ptak na niego narobił. ;)

no wiesz mówi sie że to na szczeście tak prawde mówiąc to obnizone zawieszenie i te 18 calowe felgi diametralnie zmieniły wyglad samochodu calkiem pozytywnie

P.S. sadzac po zdjeciu i okolicy to w biednej dzielnicy nie mieszkasz więc czekamy na dalsze mody i efekty pracy jak NA RAZIE podoba się ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

gorilla666

Cytat: Tomasz w 22.10.2010, 04:09
...że sprężyny do V6 i TDCI (kombi) są jednak inne.

porownywalem z TDCI i rzedowki byly takie same...a z Vki nie sprawdziłem  bo poszly do kosza....
Adam  603-78-75-73

T

Cytat: gorilla666 w 22.10.2010, 18:22
porownywalem z TDCI i rzedowki byly takie same...a z Vki nie sprawdziłem  bo poszly do kosza....
Ale jak je porównywałeś? ;) Do TDCI i R4 są inne. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wilhelm

Cytat: Tomasz w 22.10.2010, 17:55
No właśnie, więc komu by się chciało. I jeszcze zaraz po myciu jakiś ptak na niego narobił. ;)

Też bym chciał taki kolor... Ja w zeszłym roku się poddałem i przez całą zimę myłem go może 3 razy - wyglądał tak samo czy to było 2 dni po myciu czy 2 tygodnie.  ;)

gorilla666

numerologicznie :) z 06 TDCI i 04 2.0 byly takie same-bylem bardzo zdziwiony alw w sumie  w mk3 to wiele tematow jest klepanych na jedno kopyto,pucha filtra i filter,hamulce wiec doszedłem do wniosku ze to moze byc tez w standardzie ujednolicone
Adam  603-78-75-73