Mondeo mk3 3.0 V6 RS - najmocniejsze w Polsce - 240+ KM

T, 17.05.2010, 22:14 « poprzedni - następny »

T

Cytat: weksla w 18.10.2010, 14:51
to co Tomasz jednak pakiet ST?
Raczej tak bo jest spory problem z tylnym zderzakiem i wyprowadzeniem wydechu. Obawiam się, że jednak wycięcie otworów w dokładce "Titanium" nie byłoby zbyt estetyczne. A jedyny zderzak z tymi otworami to właśnie ST. No i jakby na to nie patrzeć, auto z pakietem ST będzie dużo łatwiej sprzedać. Szczególnie, ze kombi ST jest na rynku bardzo mało.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Petersan

czyli Ty to na handel składasz  :D
pzdr
Peter

T

Cytat: Petersan w 18.10.2010, 20:07
czyli Ty to na handel składasz  :D
Nie na handel, ale nie chciałbym potem oddać za bezcen. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

Cytat: Tomasz w 18.10.2010, 20:24
Nie na handel, ale nie chciałbym potem oddać za bezcen. ;)

myślisz ze jak włozysz w niego 20 000 +wartość auta to sprzedasz go za 40 000zl ???

Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Nie, ale akurat pakiet ST na pewno się zwróci. ;)

« Dodane: 20.10.2010, 04:02 »

Byłem dziś w warsztacie. Zawieszenie już zmienione, okazuje się, ze auto stoi niżej niż się spodziewałem. No, ale może to tylko takie pierwsze wrażenie. Przyjrzę się dokładnie jak je odbiorę. Niestety okazało się, że mam Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.m.in. uszkodzony sterownik klimatyzacji. Także zapadła decyzja o przeróbce wnętrza na polift.

Co do wnętrza plan jest taki, żeby polakierować plastiki od zegarka i dźwigni zmiany biegów, a także trójkąty z tweaterami czarnym lakierem z połyskiem (a la lakier fortepianowy). Coś jak w mk4 albo w przedliftowych ST220. Do tego prawdopodobnie białe zegary lub srebrne z ST220 jeśli uda mi się znaleźć. Jak myślicie, będzie to fajnie wyglądało?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

KLUSEK

Do białych zegarów jakoś nie mogę się przekonać. Kiedyś kupiłem do swojego i odrazu zrezygnowałem jak tylko założyłem :D

Odrazu jakims małym szalonym Civikiem mi to trąciło :)

Petersan

moim zdaniem będzie bardziej niż spoko
pzdr
Peter

Lukasz-no1

Cytat: Tomasz w 20.10.2010, 04:02
Zawieszenie już zmienione, okazuje się, ze auto stoi niżej niż się spodziewałem.

Foto :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/?id=24&ial=298 :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/zdjecia-uzytkownikow/z,ford-focus-ii-st225 :]

eng

Cytat: Lukasz-no1 w 20.10.2010, 17:44
Foto :D

Łukasz uzbrój się w cierpliwość ;)

weksla

hahah a jednak polift??:P
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

odradzam lakierowac jakiekolwiek elementy w samochodzie na wysoki połysk ... jak ci bedzie swiecic słońce to oślepniesz
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

gorilla666

"okazuje się, ze auto stoi niżej niż się spodziewałem"

tzn? w sobote zapodałem zestaw sachs performance+sprezyny eibach pro kit i troszke sie zdziwilem bo springi (ich gorna czesc)sa scisniete na maxa(pierwsze 3 czy 4 zwoje-na wysokosci tej otuliny plastikowej) mam mieszane uczucia czy to tak ma byc....  Tomasz u Ciebie tez tak jest ?

a swoja szosa to naprawde gratuluje zapału do "stworzenia" bolidu
Adam  603-78-75-73

eng

gorilla jakieś fotki masz?

gorilla666

bede w week działal przy aucie to cykne i zapodam

ciekawe jest to ze na moje oko to -40 ,-30 to nieporozumienie...u mnie jest napewno nizej a jak powiesze jeszcze progi RSa to zapewne bede "królem lezacych policjantow" fuck... :(  pocieszam si tylko ze mam oponki ciut wyzsze tzn 225/45/18

tak,tak wiem straszna "kotwica.... i jeszcze 8.5 cala szerokie fele  :D


dobra starczy bo sie off top robi  :)
Adam  603-78-75-73

T

Cytat: gorilla666 w 20.10.2010, 20:25
"okazuje się, ze auto stoi niżej niż się spodziewałem"
tzn?
Nie wiem, może to tylko takie pierwsze wrażenie. Jak odbiorę auto to popatrzę dokładnie. Co do szczegółów to mam tam Eibacha ale zamawianego w sieci Forda pod VIN i do tego B6 Sport. I niestety opony 225/40/R18 z indeksem Y... Obawiam się, że ciężko będzie się tym jeździło, no ale zobaczymy. Może nie będzie tak źle. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club