Fotele skora przed liftem do auta po lifcie?

xalax, 15.11.2010, 19:44 « poprzedni - następny »

xalax

Czesc.

Zamierzam zakupic do mojego mondka 2006 rok fotele oraz kanape skorzana wraz z podgrzewaniem noi wentylowaniem jakby bylo. Najbardziej interesuja mnie te Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/item1317099304.html poniewaz bardziej pasuja do czarnej karoseri oraz gdybym sie na nie zdecydowal mam bliski dojazd. Moje pytanie jest takie czy podejda one bez problemu wraz z podlaczeniem grania i poduszek znajdujacych sie w przednich fotelach.

eng

Wentylacji nie było w przedliftowych. Jeśli zaś chodzi o podłączenie tego nie wiem jak zareaguje komputer na poduszki no i może być problem z czujnikiem wagi. Ale niech się ktoś wypowie jeszcze.

auchim

nie będzie żadnych problemów przełożysz tylko zapięcia pasów ze swoich, i kilka kabli pod fotelami zamienisz, mate obciążenia i czujnik położenia wywalić, bo nie potrzebne, albo po prostu nie podłączać, uciąć końcówki i tyle
z grzaniem to do Weksli bo ja nie ogarnąłem jeszcze tego :( ale będzie to tylko włącz/ wyłącz w przedliftowych chyba że skołujesz moduły grzania z regulacją i jakoś do tego dołożysz

xalax

Dodam jeszcze ze obecnie mam fotele od nowosci materialowe ale bez jakich kolwiek bajerow typu podgrzewanie itp wiec instalacje pewnie tez niema. Czyli nie mam ani do poliftowych ani przedliftowych zadnej instalacji.

weksla

nie będzie problemu z poduszkami na 100% bo sa identyczne, czujniki wagi i położenia fotela pozamieniasz  itez nie będzie problemu, jedynie ogrzewanie jeśli jest w tej skórze (bo wcale być nie musi) to będzie na zasadzie włącz/wyłącz, chyba że maty poliftowe skombinujesz, no i jeszcze problem instalacji bo pewnie nie masz w tym roczniku fabrycznej, trzeba będzie kombinować
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

xalax

Moze Sławek podjechalbys tam do Trzebini ze mna i obejrzal je, bo wyciagnac enga graniczy z cudem ;]

eng

Ale co tam jest do oglądania. Fotele są z przedliftowej GHIA z 2002 roku. Stan moim zdaniem kiepski. Auto jest anglikiem. Cena podana na allegro. Można jechać oglądnąć czy Ci się podobają i czy stan Ci odpowiada ale nie jako doradca czy będą działać. Bo kupić łatwo ale założyć to potem to lipa ;)

Cinkciarz

Cytat: xalax w 15.11.2010, 21:19
Moze Sławek podjechalbys tam do Trzebini ze mna i obejrzal je, bo wyciagnac enga graniczy z cudem ;]

Enga rzadko kiedy można gdzieś wyciągnać  zarobiony chłop :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600