Kreator customowych emblematów

T, 13.11.2010, 21:56 « poprzedni - następny »

T

Chyba fajny:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.domedbadge.co.uk/

Ktoś wypróbuje? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

fordziak_st

13.11.2010, 23:17 #1 Ostatnia edycja: 14.11.2010, 17:46 by fordziak_st
Szacun Tomasz za linka. Stronka MEGA wypas!!!
Jako nowy na forum poświęce się  :)  i PRZETESTUJE a tak serio to własnie czegos takiego szukałem od dawna.
Pobawilem troche i cholercia mam więcej teraz pomysłów niż miałem przed wejściem na stronke. To prawie tak jak z piwem, jak było w sklepie tylko jedno do wyboru (kto to pamięta?  :D ) to człowiek był szczęśliwy że W OGÓLE jest a tu, tyle frajdy na raz to przerasta, ha ha ha
Rano zmierze dekielki w swoich alusiach i złoże zamowienie.


« Dodane: 14.11.2010, 17:46 »

Napisałem do nich info że dodaliśmy ich stronę na forum i ... dostałem kod rabatowy na 10% specjalnie dla NAS  :D
Przy zamówieniu trzeba wpisać w pole "Promotional Code" 762931 i wskoczy rabat i "STdrivers.pl"

Płatność, rejestracja wszystko spoko. Ja zamówiłem 4 szt na felasie. Aaaaa, jak zamawiasz wiecej niz 1 szt  to AUTOMAT daje Ci rabat (niezalezny od tego co na koniec podałem KOD) i tak za 4 szt wyliczylo mi ze płace TYLKO za 2 szt.
Czekać mam na zrobienie do 5 dni ale ROBOCZYCH plus wysyłka czyli znając życie pewnie przed końcem miesiaca dojdzie.
No i wyszło całkiem spoko bo z przesyłką juz po rabatach 16.56 funtów (kurs chyba 4,5zł)

Mam printscreen'y projektu i zamowienia ale nie wiem jak dodac tu fotke.

Ry2y

I jak? Doszła paczka? Jestem ciekawy efektu...

hashenty

No właśnie, jak w temacie? Pochwal się.
Jak coś to napisz na priv, podpowiem Ci jak wrzucić tutaj fotki na forum.

Uuuu... widzę, że kolega całego jednego posta na tym forum napisał. Ciekawe, czy się znowu pojawi :]

eng

Niestety ostatnio na stronie był właśnie 14.11. od tego dnia tutaj nie zaglądał. Może odszedł i już go nie ma :(? :ghost:

weksla

pewnie już nie wróci:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

hashenty

Pewnie tak...

...ale pyknę do niego maila dla pewności ;]