Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Mondeo MK3 TDDi

auchim, 17.05.2010, 19:40 « poprzedni - następny »

wojoo

Cytat: auchim w 23.12.2010, 16:10
wojoo kto Ci tą hybrydę w końcu wystroił?



poczekaj az Vtech sie popisze u wilhelmskiego ;) bo jak na razie to "gotowce" jakos nie bardzo chcą sie przyjąć ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

auchim

Cytat: weksla w 23.12.2010, 22:52
fajnie fajnie wygląda:) i jak na tddi 115ps to naprawdę bardzo dobry wynik. mało który 115 tdci może się takim pochwalić. Myślisz że airtec dodał Nm??

raczej bym na wydech stawiał, zhamuje się latem na tej samej hamowni to się wtedy okaże ile airtec jest warty, o ile ten setup zostanie na aucie do lata  :]

T

A co z wydechem robiłeś?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

auchim

Tomasz jest na 1 str. wydech, fotki słabe nie miałem okazji jeszcze od spodu cyknąć, może po świętach

cichyp

Cytat- black eyes + angel eyes

Wreszcie znalazłem  ładne zdjęcie tego połączenia, bo takie też planuje sobie sprawić, co prawda w wersji biksenon ale na zdjęciu robią pozytywne wrażenie, w połączeniu z czarnym kolorem nadwozia będzie idealnie...


Tak swoją drogą ładna bryka, szkoda że 2,0; z 2,2TDCi miał być na pewno większy ubaw z tymi modami.
MONDEO = DEMON, co jeszcze można w nim ulepszyć?

walus90

auchim czy ty masz ringi w swoim mundku?? :P
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

auchim

tak ringi siedzą już od dawna, jak ktoś by chciał wstawiać to bierzcie tylko chromiumtecha, u mnie siedzą jakieś z ebaya już 2 przetworniki wymieniałem a teraz jeden siadł i do normalnej temperatury świecenia rozgrzewa się 30 min :/

no z ST TDCi wtopiłem bo zamiast wstawiać pakiet ST do swojego trzeba było go popchnąć, sprzedać TDDi i niewiele, jeśli już coś, musiałbym dołożyć do ST. Ale nic teraz jest zabawa żeby jak najwięcej wyciągnąć ze 115 TDDi a jeśli padnie to wtedy będzie 2.2 jak nic :)

Polarny

SWAP na 2.2 TDCI zupełnie nie opłaci Ci się. No chyba, że w wyniku SWAPA tylko jeden element pozostanie ten sam - kierowca  :evil:

walus90

ja właśnie myślałem nad ringami do swojego cholernie mi się to podoba :) i nie wiem za bardzo jakie kupić ;P
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

cichyp

Cytat: walus90 w 20.02.2011, 11:58
ja właśnie myślałem nad ringami do swojego cholernie mi się to podoba :) i nie wiem za bardzo jakie kupić ;P

@auchim pomóż koledze i Mi i napisz od jakiego modelu BMW masz te ringi, widziałem sporo ringów i niektóre po zamontowaniu wyglądają gówniano, a inne po prostu są za małe.
MONDEO = DEMON, co jeszcze można w nim ulepszyć?

auchim

nie wiem od czego są, jakieś uniwersalne brane z ebaya w aukcji niby pisało że do mondeo- ściema. są trochę przymałe tzn ring jest w obrębie odbłyśnika ale nie wpływa to w żaden sposób na gorsze świecenie. Przeglądy mi przechodzi żaden diagnosta nic nigdy nie powiedział, no ale siedzę w UK tutaj ze światłami to wolna amerykanka, w PL jakiś szalony diagnosta może się przyczepić.
Tak jak już pisałem, chcecie dobre bierzcie chromiumtecha Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.chromiumtech.co.uk/product.asp?pID=35&cID=50 chyba jedyne naprawdę pasujące do mondeo bez żadnej rzeźby

T

Cytat: auchim w 28.02.2011, 15:40
Tak jak już pisałem, chcecie dobre bierzcie chromiumtecha
Chrumtecha. :pig:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

walus90

danke szyn :P za podpowiedz raczej zakupie te co podałeś wolę wydać trochę więcej przeciesz na samochodzie nie będę oszczędzał  :evil:
każdej mordzie dobrze w FORDZIE!!!! hahaha :D

auchim

wie ktoś może gdzie znajdują się czujniki uderzeniowe? chodzi i o boczne, przedni wiadomo pod zamkiem maski.
miałem dziwną sytuację cały dzień mrugała kontrolka poduszek kod 4-2 czyli właśnie któryś z czujników, dzisiaj już nic nie mruga ale wypadało by je wszystkie sprawdzić.

Polarny

Boczne są pod napinaczami pasa w słupku na dole.