Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Mondeo MK3 TDDi

auchim, 17.05.2010, 19:40 « poprzedni - następny »

T

Super. Chromowanych parapetów mi tylko brakuje. Są teraz na Allegro w dobrej cenie z nierdzewki. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

auchim

to już jak nowy lakier wpadnie, pewnie jakaś czarna perła bo na srebrny przy takiej chmurze jaką zostawia nie mam już siły  :]

roki

Niezle :) wszystko jak w ST...jeszcze troche i ns forum pojawi sie post od Ciebie o zakupionym silniku 3.0 ;)  szacun za to ile przeznaczasz dla swoich 4 kolek :)
roki

Lasko1990

,,Masakrator'' :)

auchim

Cytat: roki w 06.11.2012, 20:01jeszcze troche i ns forum pojawi sie post od Ciebie o zakupionym silniku 3.0 Wink

prędzej 2.2:P, chociaż dalej twierdze że z tddi dało by się wyciągnąć więcej niż z tdci. Kwestia $ i ostrego kombinowania bo nikt w europie nie ogarnia tego układu paliwowego :( Bez obrazy dla posiadaczy V ale za mało NM jak dla mnie.

Moc jest od tego jak szybko walniesz w ścianę, moment jak daleko ją przestawisz :D

weksla

Cytat: auchim w 06.11.2012, 22:05Moc jest od tego jak szybko walniesz w ścianę, moment jak daleko ją przestawisz

I tu masz u mnie piwo:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Essio

Gratulacje za mody, bardzo ładne auto.

Cytat: auchim w 06.11.2012, 22:05
Moc jest od tego jak szybko walniesz w ścianę, moment jak daleko ją przestawisz :D
Jak to są twoje słowa, to gratulacje.
Mam już ramki z moim opisem ale żona się nie zgadza, to co zapodałeś superowe.

Cytat: weksla w 06.11.2012, 22:57
I tu masz u mnie piwo:D
Zgadzam się. I ja z miłej chęci postawię. :)

Cytat: auchim w 06.11.2012, 22:05
Bez obrazy dla posiadaczy V ale za mało NM jak dla mnie.
Nie da się cofnąć czasu. Jednak ST220 wyznacza "pewną" drogę.
Oberslejzen!

Lasko1990

Może by zrobił takie ramki jako nowe stdrivers chętnie i ja bym się skusił na tak ową :D

auchim

Cytat: Essio w 06.11.2012, 23:14Jak to są twoje słowa, to gratulacje.

nie moje, jakieś takie wolne tłumaczenie z angielskiego cytatu któregoś z byłych kierowców rajdowych które zapadło mi w pamięci ;)

NeroN

Cytat: auchim w 06.11.2012, 22:05
Moc jest od tego jak szybko walniesz w ścianę, moment jak daleko ją przestawisz :D


Gdzie jedno wynika z drugiego  :)
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

wilhelm

Cytat: auchim w 05.11.2012, 23:00Z awarii w przeciągu całego roku zjarała się tylko sprężarka klimy więc jak nie patrzeć nic strasznego

To jest fajne w TDDI, tylko lać i jeździć :D

weksla

A u mnie od 2 lat nic w zasadzie nie robiłem:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps