Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Mondeo MK3 TDDi

auchim, 17.05.2010, 19:40 « poprzedni - następny »

auchim

mniej zabawy, jutro będę robić drugą lampę to wrzucę fotke z całą przyciemnioną

Ry2y

Cytat: auchim w 03.06.2011, 19:55
mniej zabawy, jutro będę robić drugą lampę to wrzucę fotke z całą przyciemnioną

Edytowałem swojego posta jak ty napisałeś... jakie miałeś fabryczne lampki w tym tddi, przyciemnione czy nie? Bo jak z postów na MKP z KarolRS wyszło, że była jakaś partia tddi (również w UK), z początku produkcji która miała fabrycznie przyciemnione lampy.

Edit:
a może skoro chcesz przyciemnić lampy z tyłu, to warto by było kupić takie przdliftowe, i spróbować przeszczepić te chromy z poliftowych? Nie wiem czy się da.... takie moje gdybanie...

Cinkciarz

Proponuje coś takiego :

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

Ry2y

Bardzo fajne... zwłaszcza z tym carbonem na listwach.

auchim

druga zrobiona cała dla porównania
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




Ry2y

cała przyciemniona wygląda fajnie, a jak świeci?

auchim

spoko, kwestia gustu mi się widzi bardziej z powycinanymi elementami  :)
świeci w zasadzie normalnie, robię tym Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.flyeyeskit.co.uk
z bliska tak to wygląda
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Ry2y

Fajna folia ciekawe czy w Polsce można taką dostać. Lampa z wyciętymi elementami też wygląda super. :) W UK bardzo się drogówka czepia przyciemnionych lamp i szyb?

auchim

z tego co wiem to praktycznie w ogóle nie, ciężko cos mi więcej napisać bo mam u siebie wszystko zrobione zgodnie z przepisami  :]

auchim

wreszcie kupiłem K&N apollo, miałem nadzieje że da się go zamocować z wykorzystaniem kolanka z zestawu 57i niestety się nie zmieści.

Docelowo będę robił customowe orurowanie między filtrem a turbo tak żeby dało się zamocować catch tank, a na teraz przydało by się jakieś mocowanie na przepływomierz żeby wstawić te apollo bez większej rzeźby. Macie jakieś pomysły od czego można by zaadaptować takie mocowanie??

T

Cytat: auchim w 08.06.2011, 17:31na teraz przydało by się jakieś mocowanie na przepływomierz żeby wstawić te apollo bez większej rzeźby. Macie jakieś pomysły od czego można by zaadaptować takie mocowanie?
Może tak?

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



« Dodane: 08.06.2011, 16:33 »

Cytat: Ry2y w 04.06.2011, 14:44Fajna folia ciekawe czy w Polsce można taką dostać.
Jest na Allegro. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

auchim

no właśnie dokładnie o coś takiego mi chodzi, od czego to jest?

NeroN

od przepływki obstawiam
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

auchim


T

Cytat: auchim w 08.06.2011, 17:33no właśnie dokładnie o coś takiego mi chodzi, od czego to jest?
Wyciąłem z airboksa od V-ki i skręciłem z uniwersalnym adapterem 3".
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club