Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Mondeo MK3 TDDi

auchim, 17.05.2010, 19:40 « poprzedni - następny »

wilhelm

przesyłka z UK kosztuje 13zł... więc chyba nie ma sensu bawić się w rozsyłanie itp.

Lasko1990

No to trzeba zrobić liste chętnych i zamówić :)

auchim

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://imageshack.us/clip/my-videos/853/lto.mp4/

T

Wygląda ciekawie. Ma to jakąś homologację? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Ry2y

Ja już sobie zamowilem. Na fotkach wyglada bardzo fajnie. Zobaczymy jak będzie wyglądało na moim samochodzie. W razie co, koszt całości, czyli 50zl z przesyłka nie jest wielki. :)

auchim

Cytat: Tomasz w 01.06.2011, 02:45
Wygląda ciekawie. Ma to jakąś homologację? ;)

też uważam że wygląda ciekawie ...  ;)

wilhelm

teraz trzeba by dać ledy do przednich i tylnych kierunków :)

auchim

nie widzę większego sensu przecież i tak będą one za kloszami, teraz jeszcze będę przyciemniał tylne lampy jak będą dobrze wyglądały i świeciły to zostanie, jak nie zmienię na ledowe:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Ry2y

Tu można podejrzeć jak to wygląda i świeci u cichego w nocy:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=gCpT5yKfmtA

W dzień już tak fajnie nie wygląda chyba

auchim

wiem właśnie, te kółko w tylnych lampach seryjnych ma coś w sobie jednak :) zobaczę jak będzie po przyciemnieniu

Lasko1990

jak będzie ktoś zamawiał te kierunki to niech odrazu i dla mnie zamówi oki ?? co do tylnych lamp tak jak ktoś mówił wcześniej to kółeczko ma coś w sobie :P mnie z czasem też czeka wymiana TYLNY ch lamp tylko nie wiem jeszcze na które ?? ...

auchim

jedna lampa przyciemniona. Najwięcej zabawy z wycinaniem, 2 godziny się bawiłem, ale po trzecim browarze wycięcie kierunkowskazu zajęło już tylko minutę  8)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



T

Wygląda całkiem fajnie, chociaż ja bym zrobił na odwrót. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

auchim

jak na odwrót? przyciemnić tylko białe elementy??

Ry2y

Ja bym zrobił lampę, jak wilhelm, czyli mniejsze przyciemnienie ale po całości. Ja fabrycznie mam szarawe to białe kółko od wstecznego...


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



fotka tez jest przyciemniona... ale to wyglada dobrze. W słońcu jest czerwona. Kurde, to trzeba by na żywo pokazać. A ty jakie miałeś lampki fabrycznie? Też takie przyciemnione jak ja?