Focus ST 06' by Vtec

vtec, 09.11.2010, 18:13 « poprzedni - następny »

steveno

Deszcz,śnieg ...
Do przodu!!!

vtec

Cytat: steveno w 17.11.2014, 23:33
Deszcz,śnieg....
napisałem wcześniej, nie ma czegoś takiego jak trakcja w tym aucie na deszczu czy śniegu. dlatego w takich warunkach jezdze tym autem jak emeryt. poza tym pierwsze co zawsze robie po odpaleniu auta, to wyłączam trakcję ...

yayko

a mi się podoba kolor :D taki inny niż wszystkie czarne stalówki :)

steveno

Cytat: vtec w 18.11.2014, 20:56
napisałem wcześniej, nie ma czegoś takiego jak trakcja w tym aucie na deszczu czy śniegu. dlatego w takich warunkach jezdze tym autem jak emeryt. poza tym pierwsze co zawsze robie po odpaleniu auta, to wyłączam trakcję....

He ale zimówki przyszły :) dlatego moje było pytanie dzięki za odp.
Do przodu!!!

szaman696

Cytat: vtec w 18.11.2014, 20:56
napisałem wcześniej, nie ma czegoś takiego jak trakcja w tym aucie na deszczu czy śniegu. dlatego w takich warunkach jezdze tym autem jak emeryt. poza tym pierwsze co zawsze robie po odpaleniu auta, to wyłączam trakcję....

Nawet na dobrych oponach? Ma teraz marne opony, i myślałem że bieda z trakcją na mokrym to zasługa gum. Skoro piszesz, że nie to zaczynam się zastanawiać czy jest sens wydawać 2 tysie na nowe opony.

skoti79

Potwierdzam, na nowych oponach nie jest wiele lepiej. Pamiętam w zeszłym roku jechałem za bratem (octawia 1.9 tdi) w padającym śniegu i przy 90 km/h na ekspresówce strach w oczy mi zaglądał. Samochód tańczył po całym pasie, a oktawka szła jak po sznurku :). Nie jest to samochód na marną pogodę ...

Kris1976

ulepy jakieś macie odwijane z latarni  :stupid:, mi tam na paździerzach Uniroyalach zimowych ale w ori rozmiarze dobrze jeździ w zimie, też po śniegu...ale raczej nie wyłączam esp ;)
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

szaman696

19.11.2014, 19:21 #202 Ostatnia edycja: 19.11.2014, 19:22 by szaman696
Mi chodzi nie o zime tylko o letni setup w deszczu. Po śniegu jeszcze nie miałem okazji jeździć. Ja mam marne letnie i się zastanawiam nad wymianą. Zima mnie nie interesuje bo ja praktycznie nie jeżdżę po śniegu. W zeszłym roku raz miałem przyjemność po białym jechać.

Mój bład teraz dokładnie doczytałem wcześniejsze posty :) :)  sorki

TAM

Całkiem przypadkiem mam podobne zdanie jak Kris1976 :-)

skoti79

Cytat: TAM w 22.11.2014, 18:46
Całkiem przypadkiem mam podobne zdanie jak Kris1976 :)

To nic tylko się cieszyć :)

Kris1976

...tym bardziej że ja na ogół mam inne zdanie jak wszyscy  :pig:
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

vtec

nadszedł ten czas, foka ma nowego właściciela, temat do zamknięcia.

do zobaczenia w innym wątku, nowym, very soon ;)

weksla

kto został nowym nabywcą?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps