Focus ST 06' by Vtec

vtec, 09.11.2010, 18:13 « poprzedni - następny »

skoti79


vtec


Kris1976

Vtec'owi to nic powiedzieć nie można o swoich planach...bo on się nie dzieli swoimi  :pig:
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

vtec

Cytat: Kris1976 w 27.07.2014, 20:15
Vtec'owi to nic powiedzieć nie można o swoich planach...bo on się nie dzieli swoimi  :pig:
tu już wiele nie da się zrobić, co by miało jakis sens ekonomiczny i jezdny :)
samemu nie ma gdzie i kiedy dłubać, co by troszkę taniej było.
de facto zostało turbo, szpera, zawiecha, a zabawa w stylistykę już mnie nie interesuje.
program może kiedyś ... ale to coś musiałoby konkretnego wpaść pod maskę co by było co stroić :)

Kris1976

...jak nawrzucasz grubszych rzeczy to i zakucie by się przydało przy okazji... a to już nie bardzo ma sens ekonomiczny...chyba że masz kupę zbędnego czasu i hajsu ;)
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

caqerr

Ładnie się foczka prezentuje ;)
Namierzyłem w niedzielę popołudniu obok CH Vitkac :)

vtec

Cytat: caqerr w 26.08.2014, 15:41
Ładnie się foczka prezentuje ;)
Namierzyłem w niedzielę popołudniu obok CH Vitkac :)
oj, to chyba nie moja.

caqerr

jutro wrzucę foto bo teraz mi się nie chce
rejestracja 2900N czy cuś takiego :D ?

vtec

Cytat: caqerr w 26.08.2014, 22:40
jutro wrzucę foto bo teraz mi się nie chce
rejestracja 2900N czy cuś takiego :D?
a tak, rzeczywiście, byłem na chwilę w Empiku, zapomniałem :)

caqerr

No to akurat przejeżdżałem na chwilkę żeby tylko zerknąć na -4 w vitkacu, warto :) oj warto :)

vtec

odświeżę wąteczek :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




do końca tygodnia przyodzieję zimówki, może ciekawie wyglądać, bynajmniej Orange w tym kolorze felg jeszcze nie widziałem ;)

steveno

A jak V-tec u Ciebie z trakcją w zimę? Fela fajna wrzuć foto jak założysz.
Do przodu!!!

vtec

Cytat: steveno w 17.11.2014, 20:24
A jak V-tec u Ciebie z trakcją w zimę?
o jakiej trakcji mówisz? nie nawidzę jezdzic tym autem na innej nawierzchni niz sucha :)

Kris1976

Wrzuć foto po założeniu. Tak jak na fkp pisałem.  Średnio mi się  podobają. Prędzej  bym nad białymi na zimę  pomyślał....albo jakiś  grafit
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

MAG

Osobiscie mi nie pasi - jesli chodzi o kółka to niespecjalnie lubie eksperymenty kolorystyczne - srebrne, a'la tytan i białe to generalnie to wszystko co mi sie podoba ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0