Szanujemy Twoją prywatność. My i nasi partnerzy wykorzystujemy cookies oraz inne technologie w celu dostarczenia Ci spersonalizowanej usługi najwyższej jakości.
WIĘCEJ INFORMACJIAKCEPTUJ

Schemat podłączenia klimatronika z przedliftowego na poliftowy

eng, 17.05.2010, 12:47 « poprzedni - następny »

yorek00

Witam. Nie wiem czy ktoś tu w ogóle jeszcze zagląda;) ale chciałbym właśnie wymienić panel klimy z przed lifta na polift w mondeo mk4. Czy ma ktoś może te schematy jeszcze bo już dawno są niedostępne? Czy te czujniki temperatury nagrzewnicy trzeba dodać w przypadku jak się nie miało w ogóle climatronika czy po prostu przedlift żaden ich nie miał? Czy może to jest opis do mk3:P?

Rijndael

To jest opis do mk3.
Było najmocniejsze Mondeo mk3 w Polsce. Szukam następcy. :)
Części tuningowe z mojego byłego auta --  kliknij tutaj.

MlodyLja

Witam Panowie potrzebuje pomocy chcę przełożyć klimatronika z przedliftu na polift potrzebuje schemat podłączenia kostek bialej i czarnej jak przełożyć piny z góry dziękuję

« Dodane: 14.04.2019, 14:15 »

W mondeo mk3 kombi

Piter140

Witam.Przerabiam panel środkowy w mondeo mk3 z przedliftowego na poliftowy czy ktoś może mi pomóc?Potrzebuję schematu podłączenia klimatronika.Dzięki,Pozdrawiam.                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

rajman

Na mondeoklubpolska w dziale howtos jest obszerny temat o takiej przerobce. Warto się zarejestrować i tam szukać pomocy
"Bezinteresowność zostaje przecież zniweczona z chwilą, kiedy się przekonujemy, że jest użyteczna."