Schemat podłączenia klimatronika z przedliftowego na poliftowy

eng, 17.05.2010, 12:47 « poprzedni - następny »

yorek00

Witam. Nie wiem czy ktoś tu w ogóle jeszcze zagląda;) ale chciałbym właśnie wymienić panel klimy z przed lifta na polift w mondeo mk4. Czy ma ktoś może te schematy jeszcze bo już dawno są niedostępne? Czy te czujniki temperatury nagrzewnicy trzeba dodać w przypadku jak się nie miało w ogóle climatronika czy po prostu przedlift żaden ich nie miał? Czy może to jest opis do mk3:P?

T

To jest opis do mk3.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

MlodyLja

Witam Panowie potrzebuje pomocy chcę przełożyć klimatronika z przedliftu na polift potrzebuje schemat podłączenia kostek bialej i czarnej jak przełożyć piny z góry dziękuję

« Dodane: 14.04.2019, 14:15 »

W mondeo mk3 kombi

Piter140

Witam.Przerabiam panel środkowy w mondeo mk3 z przedliftowego na poliftowy czy ktoś może mi pomóc?Potrzebuję schematu podłączenia klimatronika.Dzięki,Pozdrawiam.                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

rajman

Na mondeoklubpolska w dziale howtos jest obszerny temat o takiej przerobce. Warto się zarejestrować i tam szukać pomocy