Instrukcja przerobienia lamp xenonowych na bi-xenonowe

nokitel, 19.10.2010, 17:52 « poprzedni - następny »

nokitel

podpinasz sie pod przewód idący do przetwornicy jako sygnał zapalenia świateł mijania i po krzyku.

Piotrek_rr

No właśnie tak myślałem :) Dzieki

zbylu

Pytanko mam czy soczewka podejdzie również z VW Touran czy tylko maskownica. Pytam sie bo kupilbym lampy od Tourana jako 2w1. Czy startery zostawiamy stare czy od nowej soczewki?

I czy to byla by ta lampa?

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

--------
zByLu - black panther

eng

Ile kosztują takie lampki?

zbylu

Cytat: eng w 25.10.2010, 21:39
Ile kosztują takie lampki?

No właśnie niedużo bo ok 100zł za szt. Tylko chciałym wiedzieć czy wszystko podejdzie.
--------
zByLu - black panther

eng

Też bym chciał to wiedzieć. W sumie powinno, ale pewnie mocowania soczewki są inne skoro w opisie nie montażu nie uwzględniono tych soczewek. Tak byłoby przecież najprościej.

zbylu

25.10.2010, 22:51 #21 Ostatnia edycja: 25.10.2010, 23:23 by zbylu
Cytat: eng w 25.10.2010, 22:47
Też bym chciał to wiedzieć. W sumie powinno, ale pewnie mocowania soczewki są inne skoro w opisie nie montażu nie uwzględniono tych soczewek. Tak byłoby przecież najprościej.

Ale jak Nokitel napisal
CytatSoczewka 1 stosowana między innymi w Audi A5, A6, A8, Mercedes C, E, S, CLS, CLK, SLK, Opel Vectra, Astra, oraz inne z lat 2006-2010
wiec może podejdą.
--------
zByLu - black panther

nokitel

na 100% nie wiem moge napisać na 100000% w sobotę bo po prostu taką wezmę do ręki i sprawdzę. Maskownice dokładnie takie. A co do soczewek wydaje mi się że to będą takie jak w pasacie nowym tzn pod D1S a nie D2S i jeszcze inne plastikowe odblaski.

wilhelm

a moze to nie sa soczewki bixenonowe tylko pod zwykly halogen?

nokitel

jest też wersja z bi ale ich będzie na pewno o wiele wiele mniej.

zbylu

Nokitel możesz podać wymiary tych soczewek na zdjęciu. Bo znalazlem takie Valeo wysokość ok.14,5cm średnica 7,3cm.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Albo te z nowego mondeusza nie podejdą ?

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

--------
zByLu - black panther

wojoo

xenony z mk4 tez pozostawiaja wiele do życzenia ...
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Piotrek_rr

Cytat: zbylu w 25.10.2010, 21:27
Pytanko mam czy soczewka podejdzie również z VW Touran czy tylko maskownica. Pytam sie bo kupilbym lampy od Tourana jako 2w1. Czy startery zostawiamy stare czy od nowej soczewki?

I czy to byla by ta lampa?

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Z tego co mi wiadomo, to soczewka z tej lampy to soczewka H7

Bi-xenon jest w najnowszych modelach Tourana.

nokitel

i wszystko jasne ... soczewki od VW Touran niestety nie będą pasowały (bez wieli przeróbek). Jedynie maskownice będą ok.

Dla zainteresowanych posiadam soczewki z BMW 120 z 12.2008r. Są to soczewki numer 2 z opisu. 150zł + wysyłka

zbylu

Mam pytanko wiecie może skąd można wziąść maskownice od VW Touran'a i ile mogą kosztować? Czy w ASO można je dostać?

Z tego co widze z soczewkami ogólnie raczej nie powinno być problemu tylko te maskownice  :/

Znalazłem gościa co przerabia tylko cena troche mnie zabija

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/ford-mondeo-01-07r-xenon-bixenon-i1297891904.html
--------
zByLu - black panther