A co myślicie o takim tylnym zderzaku do mk3 kombi?

T, 12.10.2010, 05:50 « poprzedni - następny »

Cobretti

1. to nie Wolf tylko MS Design :)
2. a tu jest Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link. Wolf
[color=blue]Ford Fan ;) [/color]
Ford Connect 1.8TDCi 90KM@109KM i 230NM@260NM by chip V-tech - Frozen White
Ford Fiesta MKV 1.3i 60KM - black panther

T

Cytat: Blade w 12.10.2010, 17:28
a przedni (link do niego) to osobiście wstawiłem na Wiejskim Tuningu MK III :)
W sumie ten przedni nie jest taki zły:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Tylko jak dla mnie za bardzo ostentacyjny. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

Wieś tańczy i śpiewa
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

żywcem prosisz sie zeby twój samochód znalazł sie w rubryce "wiejski tuning" :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

nokitel

a coś takiego ? :

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://cgi.ebay.de/Ford-Mondeo-MK3-Tuning-Frontschurze-VS-/370436234663?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item563fb85da7

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://cgi.ebay.de/Ford-Mondeo-MK3-Tuning-Heckschurze-VS-/370432959530?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item563f86642a

z tym że ten tył jest do sedana ale do kombi coś na wzór ?

eng


dunskiszpieg

Witam
Rowniez sie dolacze do tematu :)
Tyl dosyc  fajny ale przod  rzeczywiscie porazka  :/

Kapi1983

a mnie się podoba zarówno tył jak i przód. jak NA RAZIE najładniejsza alternatywa poza seryjnymi zderzakami z ST jaką widziałem. dyfuzorek, miejsce na 4 rurki. sam chciałem przerabiać TYLNY  zderzak żeby było miejsce na 4 rurki. jak bym wtedy wiedział o tej alternatywie to napewno mielibyscie okazje zobaczyc te zderzaki w realu. niestety u mnie zostały wymienione tylko końcowe tłumiki dopasowane pod seryjne dziury w zderzaku. jedyne co odstrasza to cena. nie na polskie warunki  :E
Kapi

Petersan

to co pokazał Tomasz - masakra

te z linków nokitela bardzo spoko, oba.
szczególnie tył
pzdr
Peter

nokitel

nom ten tył to mi też przypadł do gusty z tym że do kombi nie znalazłem.

T

Nudni już jesteście z tym "wiejskim tuningiem". Zupełnie jak w dziale "tuning" na MKP. Cokolwiek nie pochodzi z fabryki Forda jest "wiejskie" i "nie pasuje do Forda". ;) Montowanie zderzaków ST czy RS trudno nawet nazwać "tuningiem", bo są to przecież seryjne elementy. Ten body kit który pokazał nokitel jest naprawdę dobry i współgra z linią auta. Niestety jest też dość drogi i nie ma do kombi, więc dla mnie odpada.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

Cytat: Tomasz w 21.10.2010, 22:07
Nudni już jesteście z tym "wiejskim tuningiem". Zupełnie jak w dziale "tuning" na MKP. Cokolwiek nie pochodzi z fabryki Forda jest "wiejskie" i "nie pasuje do Forda". ;) Montowanie zderzaków ST czy RS trudno nawet nazwać "tuningiem", bo są to przecież seryjne elementy. Ten body kit który pokazał nokitel jest naprawdę dobry i współgra z linią auta. Niestety jest też dość drogi i nie ma do kombi, więc dla mnie odpada.

Pytasz co o tym myślimy to odpowiadamy więc nie marudź :Tomaszs:
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

nokitel

to tylko opinie, rozmowy na temat który sam założyłeś, propozycje nikt tego nie kupuje nie zakłada i nie mówi że jest to lepsze od standardowego pakietu ST i chyba nikt nie powie że może być coś lepszego, lepiej wykonanego jak oryginalny pakiet ST

Petersan

Cytat: Tomasz w 21.10.2010, 22:07
Nudni już jesteście z tym "wiejskim tuningiem". Zupełnie jak w dziale "tuning" na MKP. Cokolwiek nie pochodzi z fabryki Forda jest "wiejskie" i "nie pasuje do Forda". ;) Montowanie zderzaków ST czy RS trudno nawet nazwać "tuningiem", bo są to przecież seryjne elementy. Ten body kit który pokazał nokitel jest naprawdę dobry i współgra z linią auta. Niestety jest też dość drogi i nie ma do kombi, więc dla mnie odpada.

racja!

co nie zmienia faktu, że to co pokazałeś to agro  :]
pzdr
Peter

T

Cytat: Petersan w 22.10.2010, 16:42
co nie zmienia faktu, że to co pokazałeś to agro  :]
A widziałeś jakieś lepsze? ;) Są tylko gorsze. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club