Ładne przeróbki Mondeo

T, 10.10.2010, 04:02 « poprzedni - następny »

T

To jest niewątpliwie jedno z najładniejszych Mondeo w Polsce. Właściwie tylko jedna rzecz mi nie do końca pasuje -- albo był dał na tył przyciemniane LED-y albo zrezygnował z black-eyes z przodu. Ale ogólnie jest super. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

sseebbaa1

No Glinek nieźle odpicował sobie brykę. Trzeba to przyznać.

No i te felgi Tomason TN9. Zawsze na nie chorowałem. Tyle że ja takich niestety do swojego nie założę, bo jeżdżę po dziurawym mieście.


Ale jest coś do czego mogę się przyczepić w glinkowozie hehe.
Progi to on ma z wersji przed drugim liftem! Czyli takie proste.
A ja mam te ładniejsze, rozszerzane z przodu. Taka moja mała satysfakcja.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

caqerr

Szczerze nie wiem czy by te progi pasowały ;)
Kiedyś mi się mega podobały... Ale teraz jak już mam ST220 to takich nie szukam bo nawet ich nie chce. Nie widzieć czemu... :P

bishop

Fotki pro. To chyba Adeli z MKP. Świetne autko. A może lepiej by wyglądał jakby zakrył IC? W sumie chyba jednak bez tego lepiej wygląda.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

weksla

Super auto i foty, ale IC bym jednak zakrył kratką
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Moim zdaniem FMIC fajnie wygląda, o ile jest wycentrowany (zdjęcie jest pod kątem i trudno ocenić).
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Ry2y

Cytat: Tomasz w 01.09.2013, 16:38
To jest niewątpliwie jedno z najładniejszych Mondeo w Polsce. Właściwie tylko jedna rzecz mi nie do końca pasuje — albo był dał na tył przyciemniane LED-y albo zrezygnował z black-eyes z przodu. Ale ogólnie jest super. :)

Z tego co wiem w planach jest wywalenie black eyes'ow.
Mondeo 2.0 TDDi: Hybrydowe turbo GT18/20 | Decat | Większy intercooler | Bilstein & Eibach Pro Kit | Wskaźniki: Turbo + Volt | K&N 57i | Black eyes
Aktualny wynik: 152KM i 370Nm by Heko

Essio

Co do wyglądu to stawiam, że na żywo będzie gorzej. Jednak zdjęcia są mega wypaśne.

P.S.
caqerr zobacz jak się komponują znaczki - cudo.  :)
Oberslejzen!

caqerr

Czy ja wiem, na żywo też jest cudnie :)
Co do znaczków... No ja idę swoim torem...
Będzie napis chrom i czarne tło  :evil: :love:

Essio

Ah ta dzisiejsza młodzież. ;-)
Jak uważasz. Teraz Ty pstryknij zdjęcia.
Oberslejzen!

caqerr

Na razie nie ma czego to nie robie zdjęć :D

glinek

Cytat: caqerr w 01.09.2013, 16:07Ale jest coś do czego mogę się przyczepić w glinkowozie hehe.
Progi to on ma z wersji przed drugim liftem! Czyli takie proste.


a jednak mnie się bardziej te podobały:D

pomaluję IC na czarno, to założę.. musze zastanowić się jak.. żeby farba/lakier nie odpryskiwał:)


ale dzieki za wszystkie opinieo...

« Dodane: 16.09.2013, 16:26 »

Cytat: Essio w 02.09.2013, 10:00Z tego co wiem w planach jest wywalenie black eyes'ow.


był taki plan.. zaszadiłem zwykłe reflektory na próbę.. i zrezygnowałem z tych planów... wyglądało to nijak...

« Dodane: 16.09.2013, 16:26 »

Cytat: caqerr w 02.09.2013, 19:11Co do wyglądu to stawiam, że na żywo będzie gorzej. Jednak zdjęcia są mega wypaśne.


zgadzam się:)

« Dodane: 16.09.2013, 16:27 »

Cytat: Essio w 02.09.2013, 19:53Będzie napis chrom i czarne tło

mam w schowku nowe znaczki żelowe... czerwone z napisem chrom:D

Essio

glinek chyba mały chochlik się wkradł. Cytaty się lekko pomieszały. ;)

Odnośnie znaczków tłumaczę cagerrowi, że to jedyny słuszny kierunek dla black panther. Ale dzisiejsza młodzież tego nie rozumie.
Oberslejzen!

WojtasS

glinkowy zrób coś z tym IC załóż zaślepki i będzie fajnie :)

essio jedyne słuszne znaczki na black panther to czarne tło literki chrom :)
Niech Gra Muzyka i GAAAZ Do Dechy! ]:->
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/z433/4337609/big/1.jpg

sseebbaa1

A czarne tło i czerwone litery?
Wtedy byłby delikatny tylko akcent czerwonego (jeżeli kogoś razi cały czerwony owal jak u Glinka).
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy