Elementy pakietu ST

eng, 21.07.2010, 18:16 « poprzedni - następny »

eng

21.07.2010, 18:16 Ostatnia edycja: 09.10.2010, 18:45 by badger
Cytat: wilhelm w 20.07.2010, 16:44
jak w temacie :)

kupię (kolor obojętny, ale nie zaszkodzi jak będzie to Magnum grey)
-zderzak przód ST220 + halogeny i grill
-zderzak tył ST220 kombi
-progi ST
-lotka na tylną klapę w kombi (ST)
-grill ST

Jak ktoś coś ma, lub posiada namiary na jakis element niech da znać  ;)


Podam Ci mniej więcej cenowo jak to może wyglądać:

1. Zderzak goły w dobrym stanie 500 zł
- gril dolny w zależności czy sprzedawca się zna czy nie 120-200 zł
- halogeny niestety bardzo ciężko dostępne ale komplet wyniesie cię 400-500 zł za przedliftowe

2. Zderzak TYLNY  do kombiaka to wydatek ok 400-600 zł w zalezności od tego czy będzie z listwą czy bez.

3. Progi zazwyczaj chodza po ok 700-800 zł

4. Lotkę kiedyś widziałem za chyba 170 zł.

5. Grill od ST kosztuje w granicach 250 do nawet 500 zł (widziałem kiedys poj...a który za tyle sprzedawał)

Nie zapomnij do tego pakieciku doliczyć kosztów malowania no i najważniejsze felgi :D


Większość części dorwiesz na allegro ew na brytyjskim ebayu. Powodzenia i cierpliwości życzę.

Pozdrawiam

(dyskusja wydzielona z działu "kupię" -- Tomasz)

wojoo

Cytat: eng w 21.07.2010, 18:16



5. Grill od ST kosztuje w granicach 250 do nawet 500 zł (widziałem kiedys pojeba który za tyle sprzedawał)


Z Grudziądza.
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

tak na pewno typ z Grudziądza:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wilhelm

felgi będę miał w przyszłym tygodniu, oponki i sprężyny też więc jak wrócę na początku sierpnia to się wezmę za zakładanie :)

weksla

w totolotka wygrałeś;)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wilhelm

A tam w totka od razu :P oszczędzałem od jakiegoś czasu kase bo byłem strasznie niezdecydowany jeśli chodzi o mody w moim autku. Przez przypadek zobaczyłem na allegro ST220 kombi magnum grey i jakoś mnie to przekonało, bo prezentował się całkiem całkiem. Z tego co widzę to najgorzej będzie ze znalezieniem, progów, lotki i tylnego zderzaka no chyba że jakbym u tego kolesia z grudziadza wzial wiecej to konkretnie zszedl by z ceny  :evil:

Pinki

za 200 zł to chyba bym załatwił nowa kratkę zderzaka
a tak to jak ktoś potrzebuje to dekielki felg nowe po 65 zł
zaślepki progów nowe bodaj po 45 zł sztuka.

I każda inna cześć ale z głowy nei pamiętam
+ dotego naprawdę dobre ceny hamulcy z EBC
Wykresik :) Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://img839.imageshack.us/img839/3711/pinki.jpg

wilhelm

fakture wystawiasz?

Cinkciarz

No nie ma co ukrywac szarpnie po kieszeni;) a no i trzeba bedzie poczekac na czesci bo wszystkiego w jednym dniu nie kupisz :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

Pinki

Z fakturami może nie być łatwo, natomiast z oficjalnej dystrybucji i z pełną gwarancją
fakture też się da tylko pewnie nieco cena ulegnie zmianie.

natomiast popatrzcie kratka jest za 100 zł na allegro Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/item1161099834_mondeo_st_220_st220_gril_atrapa_kratka_zderzak_mk3.html
Wykresik :) Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://img839.imageshack.us/img839/3711/pinki.jpg

wilhelm

Ciekawe na ile poważne jest to uszkodzenie

Cinkciarz

na zdjeciu widac z 3 zaczepów są tylko 2 wiec moze dało by sie jakos zreanimować tą kratkę
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wilhelm

Po czym poznać czy tylny zderzak jest z ST220 czy RS? przednie różnią się na 1 rzut oka, do tego ST'kowe są o kilka cm szersze. Z tyłu z tego co na razie zauważyłem nie mają jakichś znaków szczególnych. Czyżby z tyłu była to tylko szerokość?

ps. znalazłem taką aukcję, ale pogubiłem się już. uwielbiam jak goście piszą ST RS :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://moto.allegro.pl/item1175417729_mondeo_mk3_model_2000_2006_tyl_kombi_st_rs_chrom.html


T

Cytat: wilhelm w 07.08.2010, 18:37
Po czym poznać czy tylny zderzak jest z ST220 czy RS? przednie różnią się na 1 rzut oka, do tego ST'kowe są o kilka cm szersze. Z tyłu z tego co na razie zauważyłem nie mają jakichś znaków szczególnych. Czyżby z tyłu była to tylko szerokość?
Tylne się różnią dużo bardziej niż przednie. Przede wszystkim tylny RS nie ma otworów na wydech.

Cytat: wilhelm w 07.08.2010, 18:37
ps. znalazłem taką aukcję, ale pogubiłem się już. uwielbiam jak goście piszą ST RS :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://moto.allegro.pl/item1175417729_mondeo_mk3_model_2000_2006_tyl_kombi_st_rs_chrom.html
To jest ST.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

mircoslaw

no i jeszcze pasowaloby pomyslec o przednich blotnikach z st zeby mialo to rece i nogi, no chyba ze masz jakis patent na spasowanie tego wszystkiego ze zwyklymi blotnikami