Elementy pakietu ST

eng, 21.07.2010, 18:16 « poprzedni - następny »

wilhelm

16.08.2010, 12:21 #15 Ostatnia edycja: 16.08.2010, 18:57 by wilhelm
Coś się wykombinuje  8) w każdym razie, nie mam zamiaru zmieniać błotników (chociaż ma to sens, zderzak podszedl by p&p... tylko koszta).

gorilla666

wymiane blotnikow sobie odpuść...kasa w błoto wyrzucona,spokojnie pasi na zwyklych blotnikach-ogladalem auto blacharza z Watinu(serwis Forda) i zderzak lezy jak trza  :)
Adam  603-78-75-73

wilhelm

jest jeszcze kwestia progów, wygląda to wtedy estetyczniej niż jakaś dłubanina  :D

T

Cytat: wilhelm w 09.10.2010, 14:56
jest jeszcze kwestia progów, wygląda to wtedy estetyczniej niż jakaś dłubanina  :D
Jeśli ktoś jest zdecydowany na progi ST to moim zdaniem lepiej poszukać też błotników niż naginać zderzak i dłubać progi.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

cichyp

wyliczenia na początku tematy są robione  do ST 2000-2005 bo po lifcie ceny są wyższe. Inna kwestia to to że szukam od 2 miesięcy i nie znalazłem niczego dobrym stanie już nie wspomnę o Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ebay.co.uk bo tam to chyba ozywają przednich zderzaków ST jako pługi śnieżne są tak połamane....


Dla ciekawostki podam wyliczenia ASO pełny Pakiet ST po lifcie 2005-2007 kosztuje 10500zł
MONDEO = DEMON, co jeszcze można w nim ulepszyć?

T

Cytat: cichyp w 13.02.2011, 18:18
wyliczenia na początku tematy są robione  do ST 2000-2005 bo po lifcie ceny są wyższe. Inna kwestia to to że szukam od 2 miesięcy i nie znalazłem niczego dobrym stanie już nie wspomnę o Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ebay.co.uk bo tam to chyba ozywają przednich zderzaków ST jako pługi śnieżne są tak połamane....
To chyba kiepsko jakoś szukasz, bo w ciągu miesiąca gdy rozglądałem się za RS-em było na Allegro kilka dobrych zderzaków ST. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wilhelm

i progi po lifcie za 250/szt :)

T

Jeszcze drobna uwaga dla kupujących zderzaki.

Zderzak nie może mieć połamanych uchwytów, ani ułamanych czy wyszczerbionych rogów! Bardzo trudno jest to naprawić i mało kto się tego podejmuje. Natomiast, wbrew pozorom, drobne pęknięcia (bez ubytków) to nie problem, spokojnie można kupić taki zderzak (chociaż lepiej oczywiście bez żadnych uszkodzeń).
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

Cytat: cichyp w 13.02.2011, 18:18
wyliczenia na początku tematy są robione  do ST 2000-2005 bo po lifcie ceny są wyższe. Inna kwestia to to że szukam od 2 miesięcy i nie znalazłem niczego dobrym stanie już nie wspomnę o Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ebay.co.uk bo tam to chyba ozywają przednich zderzaków ST jako pługi śnieżne są tak połamane....


Dla ciekawostki podam wyliczenia ASO pełny Pakiet ST po lifcie 2005-2007 kosztuje 10500zł

jak jestes zainteresowany to mam zderzak tylny z ST220 w 3 miejscach pęknięty i ma urwane zaczepy jak masz wprawnego wujka to moze by cos poradził ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Cytat: Cinkciarz w 13.02.2011, 20:22
jak jestes zainteresowany to mam zderzak tylny z ST220 w 3 miejscach pęknięty i ma urwane zaczepy jak masz wprawnego wujka to moze by cos poradził ;)
:wojoo:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

cichyp

Cytat: Tomasz w 13.02.2011, 18:20
To chyba kiepsko jakoś szukasz, bo w ciągu miesiąca gdy rozglądałem się za RS-em było na Allegro kilka dobrych zderzaków ST. ;)

Oj nie może i były,  dwa  nawet oglądałem, nie wspominając o giełdzie w Lubinie, ale takich to ja nie chce... wiadomo malowanie i tak wymagane więc na zadrapania nie patrzyłem, ale połamane końcówki (te które dochodzą do błotnika) lub  brak zaczepów to nie to czego szukam.
MONDEO = DEMON, co jeszcze można w nim ulepszyć?

cichyp

po lifcie zderzak tylny miał odblaski, ale mam pytanie:

czy odblaski bez problemu można dokleić do zderzaka przed liftem?
MONDEO = DEMON, co jeszcze można w nim ulepszyć?

weksla

tak, mozna tylko same odblaski ciężko dostać, no chyba ze kupisz w ASO za chorą kasę
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

cichyp

a chora kasa to ile? 100złza komplet?

jak ma mnie policja ścigać za ich brak to wole nawet 200zł wydać dla swojego spokoju.
MONDEO = DEMON, co jeszcze można w nim ulepszyć?

Cinkciarz

Cytat: cichyp w 01.03.2011, 21:17
po lifcie zderzak tylny miał odblaski, ale mam pytanie:

czy odblaski bez problemu można dokleić do zderzaka przed liftem?

zerknij do mojego tematu ja załozyłem odblsaki. Same czerwone "paski" to koszt204zł za szt
wkładka kosztuje 65zł sz

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,87.210.html

« Dodane: 01.03.2011, 21:45 »

Cytat: cichyp w 01.03.2011, 21:37
a chora kasa to ile? 100złza komplet?

jak ma mnie policja ścigać za ich brak to wole nawet 200zł wydać dla swojego spokoju.

około 540złmusisz wydac na odblaski takie jak byly w polifcie
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600