Focus - wiejski tuning

T, 09.10.2010, 17:46 « poprzedni - następny »

boner

nie z tyłu też jest kratka  ;) może zarejestrowany jako ciężarowy (ale to chyba tylko w Polsce możliwe)

wilhelm

żółte ramki halogenow jakoś nie pasują, ten kolor też średnio mi leży

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



T

Jak spaskudzić tył Focusa?

Na przykład tak:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



...albo tak:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Ciekawe czym strzela z tej rury...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

yoseph

widziałem kiedyś takie nakładki na końcówki tłumików które mają po obwodzie diody  i mają imitować marchewy :D nie mam pojęcia czy to miga w losowych momentach czy jak:)

weksla

ale najbardziej rozpieprzają mnie te światła koło spojlera
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

yoseph

ostatnio nogi z dupy powyrywałem a potem powiesiłem za jaja gościa który parkowal obok mojej foczki oplem tigrą, ze spojlerem z niebieskimi diodami który wystawał poza samochód po 20 cm na stronę...... oczywiście dostała mi się spora rysa na słupku obok tylnego światła...... jeszcze te jaja bym mu ukręcał i wyrywal z kożeniami ale wyjął z portfela 300zł na pokrycie szkody wiec w drodze wyjątku dałem mu spokój




T

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



"Gustowna" lotka...

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



:o :o :o
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

eng

Masakra. Niektórzy na prawdę mają wyobraźnię. Chciałbym zobaczyć mine lakiernika, do którego przylazł taki koleś i mówi tak. Proszę Pana chciałbym to pomalować i przykleić do tego auta:D

yoseph

Jakbym oglądał przed kupnem taką fokę w dobrym stanie ale z PRZYMOCOWANYM :stupid: takim czymś z tyłu to to zaraz po podpisaniu umowy przy właścicielu urwał bym i połamał na kolanie

Cinkciarz

Cytat: yoseph w 15.11.2010, 11:22
Jakbym oglądał przed kupnem taką fokę w dobrym stanie ale z PRZYMOCOWANYM :stupid: takim czymś z tyłu to to zaraz po podpisaniu umowy przy właścicielu urwał bym i połamał na kolanie

I by było  o patrz patrz patrz co on robi  zaraz je****.......... aaaaaaaa ALLLLLE URWAŁ ale to było dobre :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

yoseph

no i widzisz byłby nowy hicior na youtube;p

Cinkciarz

Cytat: yoseph w 16.11.2010, 23:12
no i widzisz byłby nowy hicior na youtube;p

oj byłby :D jak sobie pomyśle o moim zderzaku jak sie urywał i ktoś by to nagrał to też byłby niezły hicior ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

yoseph

najbardziej to chciałbym zobaczyć Twoją minę:p sam nie wiem jaka by była moja reakcja widząc zderzak w lusterku

T

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Ten jeszcze nie dokończony, ale już widać, że będzie grubo... :stupid:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

yoseph

holy shit  :ghost: