CB radio które wybrać czym sie sugerować przy kupnie???

Cinkciarz, 04.10.2010, 02:41 « poprzedni - następny »

bluebob

Cytat: wojoo w 04.10.2010, 20:54
Ja używam zawsze jak gdzies jade, nieważne czy to jest trasa czy jazda po mieście - i tak sie przydaje

No tak, ale u mnie w miasteczku prawie nikt przez CB nie gada, bo po co, jak się widzimy 1000000 razy dziennie. Często przy browcu. A do browarka to nam CB nie jest potrzebne  :evil:
Ford Mondeo III '02r., wersja: liftback. Silnik: 1.8Pb (125KM), kolor: Oyster Silver Sahara. Wystrój wnętrza: Mars.
Midland Alan 78 Multi Plus B + Sirio AS-100 MAG.
Ford jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz na co trafisz!!!

wojoo

Cytat: bluebob w 05.10.2010, 22:53
No tak, ale u mnie w miasteczku prawie nikt przez CB nie gada, bo po co, jak się widzimy 1000000 razy dziennie. Często przy browcu. A do browarka to nam CB nie jest potrzebne  :evil:


jak to nie jest potrzebne ... a w jaki sposob sie umawiacie na bro ? gdyby było cb to zamiast 3 osob było by ze 20 :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

bluebob

Cytat: wojoo w 05.10.2010, 22:55
jak to nie jest potrzebne ... a w jaki sposob sie umawiacie na bro ? gdyby było cb to zamiast 3 osob było by ze 20 :D

Jak się z rana widzimy "w cztery oczy" to się umawiamy i w knajpie się ledwo mieścimy :D A przejezdnych to byśmy tylko przez to cb do grzechu namawiali i nieoznakowani z Radomska mieli by pełne ręce roboty i biedaki zajeździli by tą Vectrę  :evil: :evil: :evil:
Ford Mondeo III '02r., wersja: liftback. Silnik: 1.8Pb (125KM), kolor: Oyster Silver Sahara. Wystrój wnętrza: Mars.
Midland Alan 78 Multi Plus B + Sirio AS-100 MAG.
Ford jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz na co trafisz!!!

Cobretti

ja od lat chyba 5 katuje ONWA MK3 ....
tylko anteny zmieniają się....
miałem LEMM AT 1500
miałem Presidenta ML145
teraz Hustler IC 100...

i jest ok ....
[color=blue]Ford Fan ;) [/color]
Ford Connect 1.8TDCi 90KM@109KM i 230NM@260NM by chip V-tech - Frozen White
Ford Fiesta MKV 1.3i 60KM - black panther

Cinkciarz

Cytat: Blade w 07.10.2010, 00:02
ja od lat chyba 5 katuje ONWA MK3 ....
tylko anteny zmieniają się....
miałem LEMM AT 1500
miałem Presidenta ML145
teraz Hustler IC 100...

i jest ok ....

i którą antenkę polecasz ostatecznie?
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

Cobretti

powiem Ci tak.. mam IC 100 bo connect jest wysoki i każda inna antena jest... za długa (grozi porażeniem prądem na trakcjach kolejowych :D ;) ) ...
więc uciążliwa....

do os. proponuję zarówno lemma jak i Presia - zależy od kasy....
Lemm ma ten "plus" że możesz go pochylić....
Do lemma możesz dać magnes albo tzw. dzwonek i zamontować do klapy ....
Presio jest tylko na magnesie....
[color=blue]Ford Fan ;) [/color]
Ford Connect 1.8TDCi 90KM@109KM i 230NM@260NM by chip V-tech - Frozen White
Ford Fiesta MKV 1.3i 60KM - black panther

Cinkciarz

a co powiecie na to?

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/president-tommy-asc-titanium-ml145-v-2-5-lat-gwa-i1249332590.html#gallery
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

Petersan

u mnie siedzi Alan 48 multi plus + sirio super carbonium
jako antymisiek jest ok

magnes
robiłem ćwiczenie z uchwytem montowanym do klapy, ale kompletnie nie zdało to egzaminu.
szczegóły + kilka fotek z montażu w topicu o STelce.
pzdr
Peter

Cinkciarz

Cytat: Petersan w 09.10.2010, 19:48
u mnie siedzi Alan 48 multi plus + sirio super carbonium
jako antymisiek jest ok

magnes
robiłem ćwiczenie z uchwytem montowanym do klapy, ale kompletnie nie zdało to egzaminu.
szczegóły + kilka fotek z montażu w topicu o STelce.

Powiedz Petersen co sądzisz o tym zestawie co jest na allegro bo byłbym sklonny go kupic
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

Petersan

myślę, że spoko
pzdr
Peter