Blaupunkt travelpilot DX zapomina kod

bluebob, 11.09.2010, 14:53 « poprzedni - następny »

bluebob

weksla czy u Ciebie to radyjko pamiętało kod radia? U mnie za każdym razem jak to radio włączam to żąda kodu. Oczywiście wyłączyłem to w opcjach, ale wolałbym, żeby pamiętał kod. Czy te radia tak mają, czy tylko u mnie tak jest?

Pozdrawiam
bluebob
Ford Mondeo III '02r., wersja: liftback. Silnik: 1.8Pb (125KM), kolor: Oyster Silver Sahara. Wystrój wnętrza: Mars.
Midland Alan 78 Multi Plus B + Sirio AS-100 MAG.
Ford jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz na co trafisz!!!

T

Nie strasz mnie bluebob. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

u mnie radio pamiętało kod, nie było z tym problemu:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

bluebob

Cytat: Tomasz w 11.09.2010, 15:49
Nie strasz mnie bluebob. :)

Spoko. To chyba tylko u mnie jest jakiś problem, że nie pamięta kodu, ale co ciekawe wszystko inne pamięta. Ustawienia + stacje radiowe pamięta choćby i tydzień bez prądu to radio było. Niestety u mnie nie było oryginalnie wiązki ISO pod radio i musiałem zastosować przelotkę FORD-ISO. Być może tu jest problem, że trzeba coś jeszcze podłączyć, ale nie wiem co i gdzie. Być może brakuje jeszcze jakiegoś dodatkowego zasilania. Znalazłem w necie schemat niby do tego radia, ale klops, nic to nie dało. weksla mógłbyś zamieścić fotkę jak u Ciebie wygląda oryginalna kostka od radia, która daje zasilanie, albo wszystkich kostek, co do tego radia były wpięte?
Jestem już zdesperowany i kilka miesięcy szukam rozwiązania i nikt mi nie jest w stanie pomóc  ;(

PS. Tomasz radyjko ogólnie fajne i zdecydowanie lepsze niż np. RDS 4000, które miałem poprzednio. Dobrze zbiera fale i daje zdecydowanie lepszy dźwięk. Nawigacja też w miarę dobrze działa i gada po polsku pomimo, że w menu nie ma polskiego języka do wyboru.
Ford Mondeo III '02r., wersja: liftback. Silnik: 1.8Pb (125KM), kolor: Oyster Silver Sahara. Wystrój wnętrza: Mars.
Midland Alan 78 Multi Plus B + Sirio AS-100 MAG.
Ford jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz na co trafisz!!!

T

Prawdopodobnie problem jest w przejściówce.
Zobacz Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ten wątek, może coś pomoże.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

bluebob

Te schematy już przeglądałem i co nieco kombinowałem, ale bez rezultatu  ;(
Ford Mondeo III '02r., wersja: liftback. Silnik: 1.8Pb (125KM), kolor: Oyster Silver Sahara. Wystrój wnętrza: Mars.
Midland Alan 78 Multi Plus B + Sirio AS-100 MAG.
Ford jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz na co trafisz!!!