mondzioł mk3 mazur888

mazur888, 27.09.2010, 11:07 « poprzedni - następny »

mazur888

witam, oto moja furka.
2.0 tdci 130 ghia x.
trafila mi sie dobrze wyposazona wersja, i co wazne to jakis rok temu poprzedni wlasciciel wymienial cale sprzeglo z dwumasa, i cos bylo robione przy wtryskach, wszystko w aso, wiec mam farta:)
z braku czasu  jak NA RAZIE udalo mi sie zrobic lampy z przodu na czarno, czekam juz na konsole poliftowa, bo chce zmienic moze w tym miesiacu, i jeszcze choruje na lampy z polifta te z chromem. ogolnie autko jezdzi super, bardzo wygodne.
jedyne co mnie wkurza to pas kierowcy ktory sie szybko "szarpie" i juz raz wymienialem.

tu sa fotki:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://picasaweb.google.com/mazur8888/Mondeo?authkey=Gv1sRgCO-FoP-MjMHdowE#

pozdro

wojoo

nie masz czasami ochoty pozmieniac biegi ale prawą ręką ;) ?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

hej.
No faktycznie wygląda na bogato wyposażoną:)
No i fajne masz felgi:)
jeśli chodzi o zmianę konsoli na poliftową to jest z tym sporo roboty, więcej niż Ci się wydaje:)
pozdrawiam
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Fajne auto tylko kierownica po złej stronie. :ghost:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

auchim

felgi najładniejsze jakie były w mk3 tylko o pro kita się prosi

btw nie chcesz może dokładek zderzaków przednia na gładko w kolorze i tył z titanium  :]

Kapi1983

widze, że zawitał do nas kolejny forumowicz z wysp. pozdrowienia dla kolegów w uk  :D

ładny mondek
Kapi

mazur888

Cytat: auchim w 27.09.2010, 20:50
felgi najładniejsze jakie były w mk3 tylko o pro kita się prosi

btw nie chcesz może dokładek zderzaków przednia na gładko w kolorze i tył z titanium  :]
a masz moze gdzies fotke tych dokladek? Za jakies 3 tyg bede malowal te plastiki na dole zderzakow w kolor. Co do wczesniejszych postow to mam duza ochote pojezdzic po "normalnej" stronie, ale to dopiero na wakacje:)