Elementy zderzaka, przyciemnianie kloszy

xalax, 25.09.2010, 19:51 « poprzedni - następny »

xalax

Czesc wszystkim.

Jestescie napewno dobrze poinformowani, wiec chciałem zapytac jak sie nazywa ta czesc dolnego zderzaka ktora zaznaczylem na ponizszym zdjeciu i ile okolo moze kosztowac. Nastepnie chcialem zapytac czy przyciemnianie kloszy swiatel nie wplywa na efekt swiecienia ? Dzieki. Pozdro ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Uploaded with Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ImageShack.us

T

To jest dolny grill, dolna atrapa, dolna kratka, zależy dla kogo. Co do świateł to maluje się te elementy, które nie służą odbijaniu światła. Nie maluje się odbłyśników i soczewek. Chyba, że chodzi Ci o przyciemnianie samego klosza folią, wtedy oczywiście światłą będzie odpowiednio mniej.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

Nie za bardzo widać o co ci chodzi, czy o dolna atrapę, czy może o hokej???
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

xalax

Jak klikniesz sobie na zdjecie i potem 2 raz w imagu to widac ze jest to powiazane drucikami;) ta cala dolna czesc o nia mi chodzi.

eng

Jest to dolny spojler zderzaka, ew hokej, ew blenda zależy kto to nazwie. Ciężko będzie kupić to osobno także szukaj już całego zderzaka proponuje z wersji Tytanium. Co do ceny przypuszczam, że takie jak miałeś w aso może kosztować ok 200 zł a z wersji tytanium odpowiednio więcej.

xalax

Ten co mam obecnie to jest z wersji tytanium bo to jest ta wersja ;p

T

"Titanium" nie "tytanium". Tej dokładki raczej nie znajdziesz luzem na Allegro. Pozostaje Ci raczej tylko ASO i ich ceny.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club