Focus st170 by yoseph

yoseph, 20.09.2010, 15:53 « poprzedni - następny »

NeroN

Dobrze że Gessler nie ma bo za odgrzanego kotleta - zjebka :P
FFI 1.6 HB & [color=black]ST[/color][color=red]220[/color] [color=blue]Blue Performance[/color]

red

Cześć,

gratulacje za ładnego STka :-)

mógłbyś podpowiedzieć mi yoseph jak taki ST170 jak Twój sprawdza się się w dłuższej trasie?
Czy wygodnie się podróżuje z prędkościami autostradowymi - 120-140km/h? ile wtedy potrafi wypić nasz przyjaciel? Czy przy tych 140 można jeszcze porozmawiać z pasażerami na tylnej kanapie? ;)

pozdr

yoseph

przy takich prędkościach samochód spala 12-13 litrów ale lpg;p  co do benzyny to około 10 z tego co pamiętam. Z pasażerem po prawej spokojnie można rozmawiać, z tyłu praktycznie nigdy nikt nie jeździ więc nie powiem;p
Gereralnie samochód jest wygodny, ale coraz bardziej zaczyna mnie drażnić jego wykończenie (deska rozdzielcza z plastiku imitującego skórę) ot. taka przypadłość focusa.  Jeżdżę na gazie od dwóch lat, jedyny problem jaki miałem to wybuch gazu w kolektorze spowodowany złym stanem świec. Oczywiście instalacja sekwencyjna. Przy prędkości 130 km/h na 6 biegu masz około 3.5tys obrotów, a to oznacza tyle że jeśli nie obciążasz gwałtownie silnika to on sobie tam spokojnie mruczy pod maską. Znacznie bardziej słychać szum powietrza.

caqerr

Byłeś może na hamowni u Heka 3.03 ? Czy to tylko bliźniacza Foka tam była :D ?

yoseph

Niestety nie byłem;/ Kiedyś stacjonowałem w Krakowie, ale po studiach znalazłem dobrą pracę w rodzinnym mieście... najbliższe odwiedziny w Krakowie planuję na 21.04 na zlot w Kryspinowie:)
A z tego co widzę to obecnie nakociło się sporo tych steków  w krk:p

caqerr

Z tego co pamiętam na samym dyno day były dwie foki ST170 - kombi i zwykła :D

yoseph

A tak, znam je z focusklubpolska:P A jaką moc trzymały? bo nikt nic się nie pochwalił:D

caqerr

Zapytaj heka bo nie chcę skłamać ale albo 160 albo 170 tylko nie jestem tego pewien :)

yoseph

to raczej bliżej 160.. nieestety te steki nie trzymają serii

wilhelm

160 bez i 164 z decatem :) Mowa o kombi, tamten drugi nie wiem ile wypluł.

caqerr

obie podobno wypluły tak samo okolice 160 ktoś na mkp mi napisał :)

yoseph

nie spodziewam się więcej u mnie;p ale nie pcham się w większą moc, bo od wakacji samochód służy tylko w razie niepogody/ potrzeby przewiezienia bagażu. Do szybkiej jazdy mam bandita b12, a do dłuższych wypadów turystyczno-terenowych od niedawna aprilię pegaso:)

Crooma

Witam wszystkich
Czy próbował ktoś z was do ST170 dołożyć szpere?
Autko prowadzi się super, ale ze szperą ....:))
Pozdro