TFB tuning

wilhelm, 19.09.2010, 22:40 « poprzedni - następny »

wojoo

na szczescie u nas nie ma tego problemu ... gdzie bym nie podjechal to wszyscy sobie jakos radzą ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Petersan

wiadomo...
...
...
...
stolica  8)
pzdr
Peter

eng

A co to ma wspólnego? U nas też sobie radzą tylko nie chcą podnosić takich aut bo to raz, że można uszkodzić auto, a dwa po co mają się męczyć. Zglebiłeś radź sobie sam. Gwarantuje wam, że w stolicy a w innych miastach mają takie same podnośniki. Poza tym ciekawi mnie jaką płacicie cenę za wymianę kół z wyważeniem?

wojoo

Cytat: Petersan w 29.09.2010, 12:51
wiadomo...
...
...
...
stolica  8)

:D :D :D

« Dodane: 29.09.2010, 13:05 »

Cytat: eng w 29.09.2010, 13:04
. Zglebiłeś radź sobie sam.

masz auto ? zmieniaj sobie sam koła na zimowe ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

do ST220 Ford stosuje specjalne adaptery dobrze by było się w takie zaopatrzyć

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

eng

Tylko ST220 siedzi wyżej niż to co Ty zamierzasz zrobić :D

T

Myślę, że problem leży w wyposażeniu Waszych lokalnych wulkanizatorów, a nie w wysokości auta. Są auta dużo niższe niż ST220 z prokitem, więc nie przesadzajcie.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

Cytat: Tomasz w 29.09.2010, 13:48
Myślę, że problem leży w wyposażeniu Waszych lokalnych wulkanizatorów, a nie w wysokości auta. Są auta dużo niższe niż ST220 z prokitem, więc nie przesadzajcie.

jakoś jeszcze nie widziałem takiego wulkanizatora wyposazonego w podnosniki do typowo obnozonych samochodów Tomasz daj jakiś przykład jakis link z neta poogladam jak wyglada taka wulkanizatornia ;) mimo wszystko tak niskie zawieszenie to pewnego rodzaju problem
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

KLUSEK

Cytat: eng w 29.09.2010, 13:04
A co to ma wspólnego? U nas też sobie radzą tylko nie chcą podnosić takich aut bo to raz, że można uszkodzić auto, a dwa po co mają się męczyć. Zglebiłeś radź sobie sam. Gwarantuje wam, że w stolicy a w innych miastach mają takie same podnośniki. Poza tym ciekawi mnie jaką płacicie cenę za wymianę kół z wyważeniem?

Około 80-100 zł ja płace za przekładke gum

Petersan

MAG by się tu mógł wypowiedzieć.
Moje ST przy jego wygląda na wóz drabiniasty
pzdr
Peter

T

Cytat: eng w 20.09.2010, 12:01
No dokładnie. Jednak oryginalne zrobione są z PURU który ma dosyć sporą możliwość naginania.
Ten "PUR" to po prostu poliuretan czyli żadna to kosmiczna technologia. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club