Spoiler RS MAXTON - Focus ST MK2 - czy warto?

slepy, 16.10.2018, 22:01 « poprzedni - następny »

slepy

Witam
To mój pierwszy post na forum i na pewno nie ostatni  :D
Kupiłem jakiś rok temu focusa ST MK2 przedlift od chłopaka z tego forum. Zabierałem się do założenia tematu, w którym się przywitam, pokażę i opiszę wszystkie nowe modyfikacje oraz zdjęcia, no ale jak to zwykle bywa nie było czasu. I niestety dzisiaj to też nie jest ten dzień, ale może będzie to swojego rodzaju motywacja ;p

Po trochę długim wstępie przejdę do meritum. Ostatnio stwierdziłem, że ta lotka która jest zamontowana jest trochę zbyt płaska i spoiler od RSa zrobiłby robotę. Znalazłem na allegro oryginał za niecałe 2500zł. Wiem, że oryginał to oryginał i staram się wszystko robić na częściach dobrej jakości, jednak wpompowałem już w niego sporo pieniędzy, a i tak dalej jest coś do włożenia. Czytałem na forum, że zamienniki z allegro są lipne, ale może ktoś wie jak wygląda sprawa z MAXTONem ? Mam tylny dyfuzor i wygląda całkiem przyzwoicie w czarnym połysku. A cena nie ukrywajmy jest dużo niższa.

AdixST

18.10.2018, 09:14 #1 Ostatnia edycja: 18.10.2018, 09:16 by AdixST
Maxton robi cały spoiler? Bo coś mi się wydaję, że oni tylko robią "dokładki" (przedłużenie) do spoilera, zarówno do ST jak i RS :)
W każdym bądź razie pewny nie jestem, bo dawno nie zaglądałem na ich stronę :)

edit// sprawdziłem i jednak robią, co do Maxtona lipy nie robią, także chyba bym zaryzykował :)

incognito8848

18.10.2018, 11:04 #2 Ostatnia edycja: 18.10.2018, 11:06 by incognito8848
Na stronie podają, że są trzy do wyboru. Dwa są ciekawe.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.maxtondesign.eu/Spoiler-Dachowy-Ford-Focus-MK2-HB-RS-Look-Podkladowany-p13692 oraz
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.maxtondesign.eu/Spoiler-Dachowy-Ford-Focus-MK2-HB-RS-Look--p13691. Ten droższy nazywa się dodatkowo podkładowany, wie ktoś co to znaczy?

AdixST

Zapewne to, że będzie w podkładzie ;)
I jeden i drugi do malowania

slepy

Dzięki za odpowiedzi. Widzę, że jednak chyba nikt nie miał z nim styczności. Trzeba będzie zaryzykować i zobaczymy co to przyjdzie. A tak swoją drogą Adix, to od Ciebie kupilem foke ;p sporo się zmieniła ale jak założę temat to zobaczysz rezultaty. W każdym razie, trafiła w dobre ręce ;) A Twoja nowa tez piękna sztuka, idziemy w podobnym kierunku

MatiMatys

Witam, daj znać jak siadł :p też zamierzam kupić ale dopiero na przyszły sezon ;)

AdixST

Aa no to witam kolegę, widziałem jakiś czas temu jak stała u Tomka i wygląda mega :)
I słyszałem, że już wystrojona na nowych wtryskach, musimy się kiedyś spotkać :)

slepy

No trochę się u Tomka nastał to fakt :p Co do spotkania to pewnie, można się ustawić, ale raczej już na wiosnę jak się sezon zacznie.
A wracając do spoilera to dzwoniłem do Maxtona i nie jest on wykonany z plastiku tylko z włókna szklanego. Lakiernik mówił, że będzie pewnie trochę roboty, żeby go dobrze spasować (potwierdził to zresztą na PW jeden kolega z tego forum) aczkolwiek podobno jak się to zrobi to jest ok. Czekam jeszcze na info bo ktoś go podobno właśnie też kupił i niebawem będzie montowany. Jeśli efekt rzeczywiście będzie zadowalający to też go biorę i się nie zastanawiam.

Brylant

Spasowanie jest Ok, p&p.