ST220 zaślepki progowe nieoryginalne

torbert, 28.05.2018, 13:26 « poprzedni - następny »

torbert

Cześć, do sprzedania mam nie oryginalne,zaślepki progowe do st220 wersja przed 2fl.  jest to wydruk 3d, materiał ABS, uproszczony kształt względem oryginału.  Cena jaka mnie interesuje to 40zł za sztukę + koszt wysyłki (20zł kurier pobranie) Stan surowy, do szlifowania malowania szpachlowania wg uznania. Spasowanie jak na zdjęciach:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


zajc

I to jest bardzo dobry pomysł! Wziąłbym napewno od Ciebie ale kilka dni temu kupiłem używkę za 70zł

Alek

05.06.2018, 09:58 #2 Ostatnia edycja: 05.06.2018, 11:06 by Alek
Ponegocjujmy, jaką robimy cenę hurtową za 8 sztuk? :)

Przy okazji, rekomendujesz jakiś sposób mocowania żeby ich nie pogubić?

torbert

05.06.2018, 12:57 #3 Ostatnia edycja: 05.06.2018, 13:22 by torbert
żeby ich nie pogubić przewidziałem przykręcenie tego na wkręta :D są do tego zrobione dziury a od przodu teoretycznie na tym zaczepie ma się trzymać :). cenę dogadamy na pw :)
ps. jak by komuś zalegały jakieś ciekawe części do st albo car audio możemy się po wymieniać ;)

T

Cytat: Alek w 05.06.2018, 09:58
Przy okazji, rekomendujesz jakiś sposób mocowania żeby ich nie pogubić?
Przykleić taśmą od dołu. Sposób niezawodny. Nic nie widać, chyba, że ktoś się położy pod autem.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Alek

07.06.2018, 23:35 #5 Ostatnia edycja: 07.06.2018, 23:36 by Alek
Cytat: Tomasz w 07.06.2018, 21:01chyba, że ktoś się położy pod autem.
Na przykład ja się położę ;) a nikomu innemu się podobać nie musi, ale mi niestety tak. Doceniam prostotę, tylko myślę sobie że jednak czasem podnoszę auto, i wtedy za każdym razem nowa taśma?

« Dodane: 07.06.2018, 23:36 »

Cytat: torbert w 05.06.2018, 12:57albo car audio
Drugi właściciel mojego ST był fanem car audio, więc temat jest dla mnie... drażliwy, ale planuję wywalić kilka rzeczy od siebie :P

T

Cytat: Alek w 07.06.2018, 23:35
Na przykład ja się położę ;) a nikomu innemu się podobać nie musi, ale mi niestety tak. Doceniam prostotę, tylko myślę sobie że jednak czasem podnoszę auto, i wtedy za każdym razem nowa taśma?
Co do estetyki to przecież możesz dobrać taśmę w kolorze lub nawet transparentną. Oczywiście musisz zmienić przy podnoszeniu auta, ale przecież nie robi się tego co tydzień, a komfort jazdy z dobrze zamocowanymi zaślepkami jest wart chwili fatygi. One są niestety źle zrobione "by design", z czasem wyrabiają się i one i gniazda na nie w progach i nie ma na to raczej lepszego rozwiązania.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

torbert

Mały update co do mocowania,  dziury które już są zrobione pasują żeby przypiąć to opaska zaciskowa. Do wkręta trzeba sobie zrobić nowe najlepiej czymś gorącym

Alek

23.07.2018, 13:55 #8 Ostatnia edycja: 23.07.2018, 13:57 by Alek
Ahoj

Generalnie to na moje oko znacznie lepiej mocować na kręty. Polecam wymiar 3,0x20. W zaślepkach zrobiłem otwory wiertłem 4mm i zfazowałem końce wiertłem 6mm do betonu. W progu dziurę robiłem wkrętem, wystarczy mieć poprawny bit.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.dropbox.com/s/bz53yuca30bgkfb/IMG_20180714_172857.jpg?dl=0
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.dropbox.com/s/wz6e4tqqq2ehpd9/IMG_20180714_181749.jpg?dl=0
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.dropbox.com/s/mqk4azzsmxu5pr4/IMG_20180714_181910.jpg?dl=0

Nie ma się też co bać malowania garażowego, zaślepki są w takim miejscu że nie leżąc pod samochodem nie ma opcji złapać różnicę odcieni.

torbert

Zdjęcia nie są widoczne niestety. Może wrzucisz je na forumowy serwer? albo na jakiegoś imgura :)

incognito8848

Ja ta widzę.

torbert

Ok, też widzę ale musiałem się do Dropboxa zalogowac

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

torbert

żeby łatwiej to ogarnąć i łatwiej posłać dalej założyłem stronę :) Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/StDruk3d/