[Focus] Focus ST MK2 2006 165tyś Warszawa

GIZIU, 25.04.2018, 14:04 « poprzedni - następny »

GIZIU

25.04.2018, 14:04 Ostatnia edycja: 25.04.2018, 14:07 by GIZIU
Witam. Sprzedam Focus ST MK2 2006r, przebieg 165tyś, polski salon. Jestem drugim właścicielem od 2011r. Auto seryjne, wymieniłem w nim sprężyny na Eibach Pro Kit, dodałem dystanse. Środek w kolorze szarym, radio Pioneer AppRadio z CarPlay. Auto w lato porusza się na 19" z RS, w zimę 18" ST. CENA: 30900PLN. Do obejrzenia w Warszawie. Kontakt do mnie: 503 093 320.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




xtremesystems

a cos wiecej napiszesz ? stłuczki kolizje? stan silnika? wiem ze klubowy ale juz miesiac stoi

GIZIU

Zapraszam do kontaktu: 503 093 320. Wszystko opowiem ;)

MotoManiaq

Cytat: xtremesystems w 24.05.2018, 14:50wiem ze klubowy ale juz miesiac stoi
to ze stoi miesiac nic nie znaczy, moj stoi juz 4 m-ce :] nawet nikt jeszcze go nie oglądał  ;)

GIZIU

26.05.2018, 18:30 #4 Ostatnia edycja: 26.05.2018, 18:32 by GIZIU
U mnie dokładnie to samo ;) Telefony dzwonią ale ludzie mają po 400km i ciężko się umówić.

xtremesystems

Cytat: MotoManiaq w 26.05.2018, 18:18
to ze stoi miesiac nic nie znaczy, moj stoi juz 4 m-ce :] nawet nikt jeszcze go nie oglądał  ;)
znaczy, nie znaczy. u nas w klubie jak auto klubowicza i znane to jak tydzien dwa stoi to gora [ni chyba ze wiadomo ze z autem cos jest nie tak, lub doinwestowane ponad miare i cena wysoka]

4 miesiace. czekasz pewnie na "pasjonata" trzymajac cene. sam tak robilem i w sumie auto zostało u mnie [bo pol auta zmienione] i cena byla wysoka a za miske ryżu nie chcialem sprzedawac

no ale nie zasmiecajmy koledze tematu
pozdrawiam



Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

lancer340

Giziu, cena z tymi kompletami kół ???

GIZIU

Cena z dwoma kompletami kół. Ja jestem tylko na forum, nigdy nie bylem na żadnym zlocie i tego auta nikt nie zna ;)