Przewody WN Magnecor

slavko, 05.03.2018, 14:47 « poprzedni - następny »

slavko

Jak w temacie, kupię używane w dobrym stanie lub nowe przewody Magnecor do ST220.  :}

zajc

Mam używane w bardzo dobrym stanie ale oryginalne jeśli byłbyś zainteresowany.

slavko

Kurde.. szkoda że tak pózno zajrzałem... już zamówiłem z GB nowe :(

T

Magnecor często dodają kilka koni. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

slavko

17.03.2018, 09:10 #4 Ostatnia edycja: 17.03.2018, 09:12 by slavko
Cytat: Tomasz w 16.03.2018, 17:56
Magnecor często dodają kilka koni. :)
Na to między innymi liczę :) dodatkowo mam nadzieje, że załatwi to też inne drobne uciążliwości :P

PS. Jakie świece najlepiej do tych kabli założyć w ST220 + turbo? wiele osób mówi o ori motorcrafta.. ale to do wolnossaka seryjnego..

T

Cytat: slavko w 17.03.2018, 09:10PS. Jakie świece najlepiej do tych kabli założyć w ST220 + turbo? wiele osób mówi o ori motorcrafta.. ale to do wolnossaka seryjnego..
Zerknij na amerykańskie fora, tam jest sporo takich aut i pewnie coś Ci polecą. Dobrze kombinujesz, że w przypadku turbo może być sens zmienić.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

slavko

Cytat: Tomasz w 18.03.2018, 00:51
Dobrze kombinujesz, że w przypadku turbo może być sens zmienić.
Kolega Seba podpowiedział... :)

sseebbaa1

Rzuciłem tylko luźną myśl odnośnie tzw. "chłodniejszych" świec dla doładowanego silnika.
Nie mam jeszcze opanowanego tego tematu, ale wiem, że warto się tym zainteresować przy turbo.
slavko ogólnie szukaj informacji na temat właściwości temperaturowych świec, czy ciepłoty świec. Powinieneś też zapytać tych ludzi, którzy stroili Twój silnik pod turbo jakie tam temperatury są obecnie osiągane, bo to będzie miało znaczenie.

Myślę, że na naszym forum to właściciele Focusów ST/RS mogą tu coś podpowiedzieć, bo w końcu oni mają u siebie turbo :)
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

slavko

Wstępnie pytałem w warsztacie, w którym zakładałem turbo i dostałem info że mogą być i ori motorcrafta, jeśli są zalecane do ST220, ponieważ ja mam dmuchnięcie na poziomie zaledwie 0.3bara. Grunt żeby często wymieniać swiece 10-15k km