[Focus] Kupię Ford Focus ST MK2

dexxter, 25.02.2018, 20:08 « poprzedni - następny »

dexxter

25.02.2018, 20:08 Ostatnia edycja: 25.02.2018, 20:11 by dexxter
Szukam foczki w kolorze EO, z podgrzewana przednią szybą, xenonem i climatronic'iem. Rocznik obojetny (moze byc przedlift), 3d, bezwypadkowy. Interesuje mnie kiedy byl robiony rozrzad (jakies potwierdzenie). Najlepiej jakas ksiazka serwisowa przynajmniej do ktoregos roku. Budżet - to zalezy, czekam na oferty.

Najlepiej seria i bez gazu (chociaz lpg nie wykluczam)

ehaw

Seria to to nie jest, kolor też trochę inny, ale może Ci podejdzie: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,5818.msg66153.html#new
Na same graty poszło około 25 tys, to Ci już odejdzie, a samochód jeździ naprawdę świetnie.

dexxter

Cytat: ehaw w 28.02.2018, 18:24
Seria to to nie jest, kolor też trochę inny, ale może Ci podejdzie: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,5818.msg66153.html#new
Na same graty poszło około 25 tys, to Ci już odejdzie, a samochód jeździ naprawdę świetnie.
Wystąpił błąd!
Wątek lub dział, którego szukasz nie istnieje albo nie masz do niego dostępu.

ehaw

Cytat: dexxter w 01.03.2018, 08:58
Wystąpił błąd!
Wątek lub dział, którego szukasz nie istnieje albo nie masz do niego dostępu.

Dziwne. No w każdym razie wysłałem Ci PW z treścią ogłoszenia.

dexxter

Niestety, szukam wylacznie EO :P i seryjnego, aby móc pomodować pod siebie

ehaw

Cytat: dexxter w 01.03.2018, 09:59
Niestety, szukam wylacznie EO :P i seryjnego, aby móc pomodować pod siebie
Ok, rozumiem.

rozewo

Posiadam na sprzedaż b ładnego st225 zakupiłem go przy salonie forda w niemczech. Poprzedni właściciel oddał go w rozliczeniu. Jedymy nie bity w polsce. Cena jeszcze się zastanawiam ale coś koło 35 000zł

AdixST

Cytat: rozewo w 04.03.2018, 17:49
Jedymy nie bity w polsce.
To Cię fantazja poniosła :D

rozewo

Rzeczywiście z fantazją. Normalnie igła.