Mondeo Mk3 2004r Ghia

JontekJontek, 14.01.2018, 15:26 « poprzedni - następny »

JontekJontek

Witam, chcialbym zaprezentowac, przedstawic szerszemu gronu moje Mk3 Estate wersji ghia z roku 2004r. Posiada 2l durateca 149ps. Jestem jego drugim wlascicielem, zaraz po pedantycznym Niemcu, ktory sprzedal mi to auto (106 tys km przebiegu) w momencie kupna. Auto zrobilo ze mna kolejne 100tys km. Moge powiedziec ze jeszcze do tej pory nie mialem takiego egzemplarza (totalna seria, brak tuningu, dzwonu, prostowanych podluznic, puzzli z karoserii itp itd). Na dzien dzisiejszy Ford stoi na 16 calowych oem felgach o przecietnym wzorze z baloniastymi oponami 205\55. Czeka je pare modyfikacji mechaniczno-wizualnych. W miare mozliwosci postaram sie dodawac skromna fotorelacje z postepu prac.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


sseebbaa1

Egzemplarz wygląda z zewnątrz na bardzo zadbany. Silnik 2.0 benzyna jest z tych długowiecznych, więc też powinno być OK, jeżeli przebieg jest rzeczywisty.

Nawet na oponach 205/55R16 auto prowadzi się super i objeżdża inne auta w zakrętach, ale wiadomo, że wizualnie koła nie robią wrażenia.

Czekamy zatem na Twój pomysł na to auto! :)
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy