[Focus] Focus st 2.5t

bartikov, 05.12.2017, 14:18 « poprzedni - następny »

T

Ponad 1000 mikronów to już bardzo konkretna warstwa szpachli...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

scigus

noo... na dachu było nie pamietam ile zeby nie sklamac ale chyba nie mniej niz 400....

T

To też prawie na pewno oznacza szpachlę, a szpachla na dachu to nic dobrego...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Sobino92

Cytat: scigus w 09.12.2017, 19:37
sprawdzana miernikiem, momentami ponad 1000 mikronów.... tak to kazdy element inaczej wychodził ogolnie jesli chodzi o warstwe lakieru, własciciel mowił ze było lekko przyrysana a na miejscu sam pokazał foty ze te przyrysanie to było jebnięcie przodem/bokiem i naprawiona w polsce... jak zapytalem czy w fordzie to odpowiedział ze znajomy sie na tym znał (haha) i u niego... no i jak juz wychodziłem z placu a własciciel chciał wjechać do garażu to auto nie odpaliło ciepłe... no iwedług mnie jakoś słabo jechało... ale to juz moje odczucie bo generalnie na mechanice sie nie znam... :) w każdym razie na fotkach lalunia... a na żywo lipa

ps: sory ze odrazu nie napisałem.... umierałem po pracy

Dobrze, że się sam nie wybrałem po niego, właściciel przekonywał, że jest w stanie idealnym, ale ostatecznie zraził mnie fakt, że przy pierwszej rozmowie z jego strony nie było problemu żeby podjechać do Forda w Krakowie na oględziny, a dzień przed planowanym wyjazdem zmienił zdanie i powiedział że nie ma szans, żeby się tam pojawił. 1400 km zrobiłbym na darmo..

scigus

Cytat: Sobino92 w 12.12.2017, 13:09
Dobrze, że się sam nie wybrałem po niego, właściciel przekonywał, że jest w stanie idealnym, ale ostatecznie zraził mnie fakt, że przy pierwszej rozmowie z jego strony nie było problemu żeby podjechać do Forda w Krakowie na oględziny, a dzień przed planowanym wyjazdem zmienił zdanie i powiedział że nie ma szans, żeby się tam pojawił. 1400 km zrobiłbym na darmo..

no to była moja pierwsze przymiarka do stka i miałem jakies 150km wiec nie było płaczu  :P :P ale za 1400km chyba bym goscia udusił na miejscu