[Mondeo] Wyciszenie srodka

patryk220, 05.12.2017, 10:29 « poprzedni - następny »

patryk220

Witam. Posiadam Mondeo mk3 2.0TDDi i trzeba mi wyciszyc ścianę grodziową i to dosc dobrze. Bo wedlug mnie przy tym nie ma komfortu jazdy... traktor jak nie wiem w środku :/ i jest za głośno. Wie ktoś gdzie ktos cos takie wygluszenie robi i w miare po kosztach? Drzwi i podloga jest git tylko ta sciana :/

Tigerbart

Cytat: patryk220 w 05.12.2017, 10:29Posiadam Mondeo mk3 2.0TDDi i trzeba mi wyciszyc ścianę grodziową i to dosc dobrze

Czyli oczekujesz, że ktoś na forum ci to zrobi?

torbert

Po kosztach to robisz sam taśma dekarska. Ale wygluszenie grodzi to ciężki temat. Może swap na 2.5 v6?:D

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

T

Raczej bym odpuścił taką modyfikację, za dużo zabawy, a efekt dość niepewny. TDDi brzmi jak brzmi i trzeba się z tym pogodzić. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Tigerbart

Za to TDDI uznawany jest za mniej awaryjny niż TDCI

Yugo

Czyli na wygłuszenie tylko taśma dekarska czy moze są jakieś lepsze uszczelki?

T

Taśmę dekarską wykorzystuje się do wygłuszania dachów, a nie aut. :) Do aut są dedykowane maty, lżejsze i nie nasiąkające wodą (rozsądne minimum to maty polimerowe).
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Boguc

Mam ten sam problem, przy 160 na autostradzie nie można prowadzić normalnej rozmowy. Serio nie da się z tym nic zrobić? Jestem nieco zdołowany, w sensie, ostatecznie to się przeżyje, ale kaszana kompletna.
Ew. może ktoś się tym zajmie "profesjonalnie"??

veg

Zacznij od szczelin między drzwiami a karoserią. Niestety trzeba dobierać uszczelki.