[Focus] Kupię Focusa st 5d przedlift

KwachuGSE, 10.11.2017, 13:44 « poprzedni - następny »

KwachuGSE

Witam wszystkich.  Jak wszystko dobrze pójdzie to po weekendzie będę szukał focusa st 5d przedlifta. Przypadkiem nie będzie ktoś sprzedawal swojego?  kwota jaką będę dysponował myślę ze wynieaie do 30 tys maxx. Kupię wogole cos rozsądnego w tym przedziale cenowym?.  Nie chcę jeździć po komisach i potem dokladac kupę kasy na doprowadzenie samochodu do ładu.?  Pozdrawiam

bishop

30k? Polift? W dobrym stanie? Wątpię.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

KwachuGSE

Kolego szukam przedlifta. Po liftingu za takie pieniądze nawet bym się nie brał za szukanie :-)

loockas

Cytat: KwachuGSE w 10.11.2017, 13:44Kupię wogole cos rozsądnego w tym przedziale cenowym?

Ja w marcu zapłaciłem 32k za zadbaną, bezwypadkową serię z końcówki produkcji przedliftów. Tak czy inaczej wiek i przebieg zrobił swoje więc na dzień dobry do roboty były gumy w zawieszeniu. A że nie lubię półśrodków to wymieniłem wszystkie tuleje na poliuretany. Drugą bolączką były półosie, ale to akurat trochę ASO dało ciała, bo luzy były wyczuwalne ale przeoczyli ten temat. Gdybym sam sprawdził, to bym pewnie zbił coś z ceny. Tak więc do niby zadbanego auta w przeciągu kilku miesięcy wrzuciłem kilka tysi :) Nie wspominam o bzdetach jak oleje, rozrząd, nowe hamulce itd.

Wszystko zależy od tego co chcesz robić z tym autem. Ja początkowo miałem nic nie modyfikować. Celem był zakup seryjnego egzemplarza i zachowanie go w tym stanie. "Niestety" zaczynam łapać bakcyla i wiem, że to auto długo w serii nie pozostanie. Tak jak pisałem, trochę kasy już poszło a jeszcze daleka droga do myślenia o podnoszeniu mocy :) Mimo tego już te zmiany które zrobiłem pozwoliły zmienić radykalnie prowadzenie tego samochodu.

Reasumując. Jeżeli chcesz serię, których już jest b. mało to za te 30k powinno się dać znaleźć zadbany egzemplarz. Natomiast nie wydaje mi się, żeby ktoś za 3 dychy oddał auto po grubszych modach, nawet tych niezwiązanych z silnikiem. Z resztą patrząc na to jak łatwo uszkodzić ten silnik to chyba wolałbym serię lub zakup egzemplarza w którym wiadomo co i przez kogo było robione.

KwachuGSE

Dzięki za informacje.  Szukam seryjnego egzemplarza.  Może ktoś z was będzie chciał sprzedać foke albo słyszał cos wśród znajomych

KwachuGSE

Proszę admina o zamknięcie tematu. Focus wczoraj zostal kupiony :-)

scigus

którego kupiles ?

AdixST

Oo, czyli jednak coś wybrałeś. Czyżby ten ze Starachowic podpasował? :)

KwachuGSE

Dokładnie kolego :-) bardzo dobry stan, zawieszenie ok,zero wypieków itd. Hamulce nowe przód i tył.  postaram sie dzisiaj otworzyć wątek i wrzucic kilka fotek

steveno

Hamulce w st zawsze są do kitu wymień na Rsowe lub inne 4 tłoczki
Do przodu!!!