Podpięcie podgrzewanych i wentylowanych foteli poliftowych do auta przed liftem

weksla, 09.09.2010, 12:22 « poprzedni - następny »

sseebbaa1

Cytat: czarekpl w 18.05.2016, 18:59Wielka prośba o odświeżenie zdjęć.
Cytat: Geo w 23.09.2016, 09:00Czy jest możliwość odświeżenia foto relacji
Jedyna szansa jest taka, że kolega weksla odszuka w czeluściach twardego dysku kopie tych zdjęć i wstawi je na inny serwer.
Niestety imegeshack zrobił w pewnym momencie psikusa i przestał udostępniać gratisowo swoje zasoby.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

weksla

Gdzieś to napewno mam. Tylko czy zdołam to ułożyć w logiczną całość to już nie gwarantuje. Dawno temu to było
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Geo

Będę wdzięczny już za same zdjęcia. 

Geo

Cytat: weksla w 24.09.2016, 13:06
Gdzieś to napewno mam. Tylko czy zdołam to ułożyć w logiczną całość to już nie gwarantuje. Dawno temu to było

Czy kolega Weksla może miał wolną chwilę aby poszukać tych zdjęć. Naprawdę bardzo mi na tym zależy

weksla

Zajmę się tym. Sęk w tym że ciężko wygospodarować tą wolną chwilę
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

staneks

Witam,
Bardzo proszę o odświeżenie fotek. Czy jest taka możliwość?

Geo

Cytat: weksla w 03.10.2016, 07:10
Zajmę się tym. Sęk w tym że ciężko wygospodarować tą wolną chwilę

Witam,
jest szansa na zdjęcia bo robi się już trochę zimno a chciałbym to jeszcze uruchomić  :)

Dabi90

Da radę te zdj odświeżyć?!?


Geo

Cytat: weksla w 03.10.2016, 07:10
Zajmę się tym. Sęk w tym że ciężko wygospodarować tą wolną chwilę

Witam,
Jest szansa na zdjęcia bo prawdopodobnie była to jedyna fotorelacja w necie.

skamil89

Po Świętach postaram sie podłaczyc według opisu,przycisk juz opanowany a reszte tez sie ogarnie ,jak cos to fotki po pstrykam

Geo

Mam nadzieję że się uda. Życzę powodzenia i czekam na foty. Jak będą problemy pisz może coś pomogę

P_K_2016

Witam wszystkich,

Faktycznie przydałoby się odświeżenie wszystkiego. Zakupiłem zestaw foteli ze skóry od mieszkańców wyspy (GB). Fotele z modelu po FL a ja mam jak większość pytających przed FL. P i L z pełną regulacją elektryczną i oczywiście podgrzewane i chłodzone. Po zamontowaniu fotela kierowcy elektryka działa bez zastrzeżeń (mój fotel posiadał elektr. reg. góra, dół). Fotel pasażera jest martwy i jeździ się na nim w mocno ortopedycznej pozycji :) Jeśli jest szansa na odświeżenie lub przesłanie wszystkiego w innej formie to będę bardzo wdzięczny.

skamil89

Cytat: eng w 22.09.2010, 00:13
Interesują nas piny 17, 9 i 18, jak widać na zdjęciu mamy:
*W kostce po stronie kierowcy w pinie 17 zielono-niebieski kabel;
*W pinie nr 9 żółto-zielony kabel;
*W pinie nr 18 czarny kabel



Teraz tak:
Odcinamy stary przewód od pinu nr 9 przy kostce pozostawiając 2-3 cm kawałek i łączymy ten kawałek z kablem pociągniętym od przekaźnika z pinu nr 87
Następnie odcinamy stary kabel  z pinu nr 17 (jest zmostkowany z pinem nr 10), i do pozostawionych 2-3 cm kawałków dolutowujemy kable z pina nr 9.
Następnie odcięty pin nr 10 mostkujecie z czarnym kablem z pina nr 18. Wszystko ładnie należy polutować, zgrzać koszulkami termokurczliwymi i pochować. W tym momencie możecie sprawdzić czy fotel kierowcy grzeje i wentyluje. Powinno wszystko działać. Aha tylko uprzednio włóżcie ten dodatkowy bezpiecznik:)

Teraz zabieramy się za fotel pasażera:
- kostka pasażera (dokładnie taki sam układ z tym ze w pinie 17 i 10 jest kolor zielono-pomarańczowy, a w pinie nr 9 czarno-zielony)



Postępujemy analogicznie jak w fotelu kierowcy, wszystko jest dokładnie tak samo z wyjątkiem kolorów, numery pinów się nie zmieniają.
Jest jeden wyjątek, którego rozgryzienie zajęło mi sporo nerwów:) Robiąc połączenie między odciętym pinem 10 i pinem 18 robimy połączenie mostkowe tylko i wyłącznie odciętego kabla 10 z odciętym kablem masy dochodzącym do tej pory do pina nr 18.
Odcięty 2-3 cm fragment kabla w pinie nr 18 zaizolowujemy, i pozostaje on niewykorzystany.
To cała różnica między podłączeniem fotela kierowcy i pasażera.

Teraz wszystko ładnie chowamy, wedle swojego uznania. Możemy ostatecznie włożyć dodatkowy bezpiecznik i jeśli wszystko wykonaliśmy zgodnie z opisem oraz mamy sprawne maty i wentylatory to powinniśmy cieszyć się ogrzewaniem i klimatyzacją foteli w naszym przedliftowym mondku:)
am problem przy kablach od fotele bo troche nie jasno opisane.Odcinamy 9 i podajemy na kostke + ,9 łączymy z 17 co predzej jest połaczona z 10)opis kolegi-u mnie sa kabelki pojedyncze zadnego mostka nie ma),a 17 kabel dochadzacy zostaje luźny???z tego wynika ze 10 i 18 to masa i 10 podłaczamy z kostki do 18 i 18 jest masterem masy,w fotelu pasozyta masa jest odwrotnie z 18 idzie z kostki na 10 gdzie tu 10 jest masterem.Wyjasni mi ktos to??

Pabelosikpolska

Panowie, czy można prosić o zdjęcia fotorelacji?