Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


[Focus] Silnik 2.5T z zamknietym blokiem

elmel, 05.10.2017, 10:16 « poprzedni - następny »

elmel

Witam.
Nie wiem gdzie napisać ten temat. Jeżeli w złym miejscu proszę o przeniesienie.

Proszę o wycenę silnika 2.5T B5254T3/HYDA z zamkniętym blokiem.
Silnik z Ford Focus ST mk2


sseebbaa1

Regulamin giełdy jest jasny:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,508.0.html
Proszę zapoznaj się z nim i przestrzegaj.

Natomiast co do ceny - skoro chcesz sprzedać, to sam wyceń za ile opłaca Ci się sprzedać ten silnik.

A jeżeli chcesz jakieś podpowiedzi, to prześledź posty wstawiane przez kolegę thomas198, bo on ma największą wiedzę odnośnie zamykania bloków w tych silnikach i kosztach z tym związanymi (albo napisz do niego).
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

T

W zasadzie nie mamy działu do wyceniania, więc chyba jedyne rozsądne miejsce to "off-topic" i dlatego tutaj przeniosłem temat. Na pewno nie jest nim giełda, bo tam, tak jak piszę Seba, publikujemy tylko konkretne ogłoszenia (ze zdjęciami, ceną itd.). :)

Co do ceny, to takie elementy wycenia się trudno, bo na rynku jest ich mało. Jeśli stan silnika nie budzi zastrzeżeń, to proponuję wziąć średnią cenę z Allegro, dodać nie więcej niż połowę kosztu zamknięcia bloku i zostawić kupującemu możliwość negocjacji.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club