[Mondeo] ST220 Do oceny

karlosmhr, 03.10.2017, 14:12 « poprzedni - następny »

karlosmhr

Witam  :)
Pisałem już na FCP - kolega odesłał mnie do Was. Przymierzam się do zakupu ST220. Co myślicie o tym konkretnym egzemplarzu ?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.otomoto.pl/oferta/ford-mondeo-st220-3-0-v6-piekny-czarny-metallic-zadbany-wsiadac-i-jechac-ID6yXfZz.html

Według sprzedającego auto idealne - z minusów : korozja drzwi kierowcy, brak oryginalnego radia, brak zaślepki spryskiwacza lampy xenon, delikatne odpryski na kancie maski.
Zmienione tylne lampy na poliftowe, oraz felgi.

Ktoś oglądał ? A może ktoś jest z okolicy żeby mógł pomóc przy zakupie ? Lubowałem się w silnikach BMW oraz Hondy, przy V6 Forda przydałaby się pomoc.

:]

T

Patrząc na zdjęcia. Sporo w nim tuningu. Czy to wada, czy zaleta -- sam musisz ocenić. Niemniej tuning wizualny czasem jest pochodną jakichś przygód -- trzeba takie auto dokładnie obejrzeć pod względem blacharsko-lakierniczym. Przebieg spory, ale patrząc na wnętrze wydaje się realny. Brakuje prawej zaślepki spryskiwacza xenonów. Trochę dziwne, jak na tak zadbane (na pierwszy rzut oka) auto. No, ale może przed chwilą zgubił. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club