[Focus] ST BLACK 3D

Brylant, 24.09.2017, 12:54 « poprzedni - następny »

Brylant

24.09.2017, 12:54 Ostatnia edycja: 24.09.2017, 13:31 by Brylant
Witam wszystkich.

Niedawno spełniły się moje marzenia i trafił w moje ręce Focus ST 2007 rok, czarny, 3D, seryjny.

Wyposażenie standardowe (chyba), a z bajerków:
-ściemniające się lusterko wsteczne
-xenony
-czujniki parkowania z tyłu
-schowek na okulary :)

Niedługo sprzedaje mojego focusa mk3 w dieslu, więc będą pieniążki na zabawę z ST.

W przyszłym tygodniu daję felgi do malowania na czarno, w międzyczasie planuje pomalować zaciski na zielono :)

Jako jedną z pierwszych rzeczy planuje zrobić wydech, co podniesie przyjemność z jazdy, wydech cat-back.
Tu pytanie czy opłaca się brać przykładowo cobra, miltek czy są firmy w których się to bardziej opłaci?

Co jeśli chodzi o dolot, czy są fajne dedykowane zestawy? K&n dość drogi, widziałem simote ale stożek zabudowany raczej nie o to mi chodzi. Może po prostu dolot z rsa jeśli pasuje + stożek?

Jak jest z częściami z maxtona? Chodzi o spojler rs look oraz dyfuzor. Spojler zdaje się że plug and play, dyfozur niby jest do przed lifta, ale czy obejdzie się bez kombinowania?

Wrzucam parę fotek na szybko.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



loockas

Prawie bliźniak, tylko wyposażenie masz bogatsze :)

Co do wydechu drążyłem trochę temat, pytałem ludzi. Jeżeli miałbym robić od zera to chyba GTPerformance. Jednak większość jest zdania i ja się chyba też z tym zgadzam by wywalić kat'a (wstawić sport kat lub decat co kto woli), ewentualnie DP chociaż 2,5" do 300 kunia daje radę i można pomyśleć nad szerszymi końcówkami dla lepszego efektu wizualnego - reszta seria.


Brylant

Nad tym nie myślałem. Ze względu na prawo raczej sportcat + dp ewentualnie. A jak wtedy z dźwiękiem ?

theanalogs

Gratulację, chciałbym mieć takiego tylko w kolorze EO mi się tez wydaję że najlepiej by było sport kata przynajmniej na przeglądzie spokój i dobry wydech aby też za głośno nie było, chyba że lubisz straszyć ludzi na przystankach ;)

loockas

Cytat: Brylant w 24.09.2017, 15:14
Nad tym nie myślałem. Ze względu na prawo raczej sportcat + dp ewentualnie. A jak wtedy z dźwiękiem?

Ja też się będę decydował na sportcat. W GTP koszt ok 800zł za AWG 200cpsi wspawany tak by element podmienić p&p z fabrycznym katem. Co do dźwięku, to podobno coś się zmienia, ale na super różnicę bym nie liczył. Ważne, że nie rezonuje :)

Brylant

24.09.2017, 20:32 #5 Ostatnia edycja: 24.09.2017, 20:37 by Brylant
Nad tym jeszcze pomyśle bo musze kasy troche zebrać, ale jeśli ktoś ma taki config tzn dp sportcat reszta ori i mógłby nagrać jak to gada było by super :)
Póki co felgi jutro do malowania oddaje st NA RAZIE na dotz shift 16" śmiesznie wygląda, musiałem ciężarki poodklejać bo sie nie mieścił zacisk... btw mam do sprzedania jak by ktoś chciał.

Musze tylko farbę do zacisków skombinować jeszcze. Jaka polecacie ?

weksla

Szykuje się dobry projekt
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Brylant

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zmieniamy kolor zacisków na bardziej żwawy :)
Nie mogę się doczekać odbioru felg

JacekST220

Ladnie :) Brat namawia mnie na taki kolor do mojego auta, czym malowales?

Brylant

Foliatec neon green, sam podkład jest jaskrawy natomiast farba jest zrobiona ze podkład prześwituje i daje taki efekt jaskrawy ;) 3 warstwy farby u mnie po dwoch t4oszke bardziej oczojebny był

Mam nadzieje w sobote fele odebrać stekowe czarny połysk będzie widać efekt dopiero :)

steveno

witam mokotów na forum graty kupna bezawaryjności
Do przodu!!!

Brylant

01.10.2017, 09:56 #11 Ostatnia edycja: 01.10.2017, 10:19 by Brylant
Cześć. Mam do was pytanie, mam w planach trójkę z przodu z plusem, czy jest sens pakować się w sportowy katalizator czy tak czy siak później przydałby się decat? Bo albo wsadze sport cat albo poproszę o decat z opcją żebym mógł podmienić na przegląd dla świętego spokoju. Reszta wydechu seria PÓKI co tylko większe końcówki.
Czy ktoś z was miał doczynienia ze sporttigiem z zielonki?

MAG

Sportowy kat 200cpsi nie stanowi problemu w układzie wydechowym, a nie masz problemów z przegladami i na dodatek nie smrodzisz i nie trujesz ludzi wokoł siebie...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Brylant

Wjechały odświeżone fele :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Na dniach szyby będą ciemniejsze i lampy z tyłu, no i trzeba zacząć zbierać na mody do boosta.

MAG

Ale żarówa ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0