Mój konik ST220

Srg_MM, 13.08.2017, 12:38 « poprzedni - następny »

Srg_MM

Cytat: Tomasz w 17.08.2017, 19:34
Czyli masz zwykłe 3.0 V6 doposażone o pakiet ST, fotele, wydech i być może coś jeszcze. :)
Tylko pamiętaj, że w ST220 skala prędkościomierza kończy się na 280 km/h. :D
hahahahahh :D dzięki będę pamiętał ;)

Cytat: bishop w 17.08.2017, 19:36
Zaciski z foki wchodzą p&p.
Wielkie dzięki bishop :) A na temat hamulców mitex-a słyszałeś coś?

bishop

Cytat: Srg_MM w 17.08.2017, 19:58A na temat hamulców mitex-a słyszałeś coś?
Nie znam. Wpisałem w goggle: mitex to wyskoczyło mi to: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://ekskluzywna.pl/Mitex   :P
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

Srg_MM

Cytat: bishop w 17.08.2017, 20:03
Nie znam. Wpisałem w goggle: mitex to wyskoczyło mi to: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://ekskluzywna.pl/Mitex   :P
oj dobra dobra majtkami nie pohamuje (po)pędu :D

Mintex miało być ;)

sseebbaa1

Cytat: Srg_MM w 17.08.2017, 19:353.0L Duratec SE EFI (200PS)

No to teraz znajdź dowody na treść oferty sprzedaży i jeżeli było tam podane, że jest to model ST220, to masz doskonały argument do reklamacji - przynajmniej na obniżenie ceny i tym samym zwrot części zapłaconej kwoty.
Wersja ST220 to bowiem nie tylko elementy stylistyczne, ale także lepsze parametry techniczne, których nie otrzymałeś.

ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

Srg_MM

Cytat: sseebbaa1 w 17.08.2017, 20:47
No to teraz znajdź dowody na treść oferty sprzedaży i jeżeli było tam podane, że jest to model ST220, to masz doskonały argument do reklamacji - przynajmniej na obniżenie ceny i tym samym zwrot części zapłaconej kwoty.
Wersja ST220 to bowiem nie tylko elementy stylistyczne, ale także lepsze parametry techniczne, których nie otrzymałeś.



Jest w tytule a chwilę póżniej, że model Mondeo. Może to sprytna zagrywka, nie wiem w każdym bądź razie jakby ktoś miał do tego głowę to poproszę o priv bo ja się na tym kompletnie nie zna:)

caqerr

Cytat: Srg_MM w 17.08.2017, 18:01VIN wszystko rozjaśni sprawdzę jak wrócę.


Dekodowałem kiedyś vin od tego auta także jeśli brałeś w okolicach Wadowic to już byłem pewien co to za autko ;p
Znajomy się nim interesował więc je sprawdzałem, ale szczerze nawet nie pojechaliśmy oglądać :P

Srg_MM

Szczęśliwy dziś nam dzień nastał, zaciski tarcze i klocki Mateusz dostał  :D Kurier bidula chuda, słaba to jeszcze pierwszego dnia w jego pracy, dotargał paczkę pod drzwi i chyba zwątpił co do wyboru pracy :P
Tak więc wszystko jest tak jak powinno, waga pincet kilo jest, tarcze ledwie używane są, klocki ledwo ruszone są, tylko mi narzędzi brakuje żeby to założyć  :D ale jeszcze kilka dni. Tak jak wspominałem tarcze (nawiercane i nacinane) i klocki Mintex-a co prawda nie znalazłem zbyt wielu opinii na ich temat ale jakie by nie były powinny chwilę posłużyć. Poza tym wydaje mi się że do ST-ka nikt by tandety nie założył.


A więc:
-TARCZE:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zużycie jak widać

-KLOCKI:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Ledwie muśnięte

-ZACISKI:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Brudne ale ogólnie lakier w dobrym stanie, mam nadzieję że po umyciu nie trzeba będzie nic robić tylko założyć


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Wszystko spakowanie czeka na wyjazd z wysp.

sseebbaa1

Tarcze i klocki rzeczywiście ledwie naruszone :)

Sprawdź tylko czy farba nie pozaklejała jakichś istotnych elementów, bo zaciski ewidentnie były malowane na szybko bez ściągania. Widać to po tylnej części zacisków.
Raczej to działało w poprzednim aucie, ale warto przyjrzeć się przed montażem.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

T

Cytat: sseebbaa1 w 23.08.2017, 23:04Sprawdź tylko czy farba nie pozaklejała jakichś istotnych elementów, bo zaciski ewidentnie były malowane na szybko bez ściągania. Widać to po tylnej części zacisków.
Przypuszczalnie pędzelkiem. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Srg_MM

Witam długo mnie nie było ale już wróciłem ;) niestety obowiązki praca i praca nie pozwalały mi na ruszenie samochodu W OGÓLE. Dziś pogoda dopisała i mogłem poświęcić chwilę czasu na grzebanie przy fordzie :) Ale od początku. 2 tyś. kilometrów zrobione z Anglii bez najmniejszych problemów i awarii, dzień po wyjazd za Warszawę łącznie zrobiłem w 3 dni około 3 tyś km wszystko super bez awaryjnie. Dwa tygodnie temu rozwaliłem prawą oponę na krawężniku....ledwo dotknąłem pssssyyyyyy 650 zł poszło z portfela  :E Kupiłem dwie nowe gumy Barum Bravis 3 bardzo dobre na mokrym nie udało mi się ich zerwać, hamowanie również rewelacyjnie :)
Skóra jakby straciła kolor zrobiła się twarda. Telefon do kolegi i polecił zwykłą wazelinę kosmetyczną, wycieczka do apteki i efekt za 3.49 powalający

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


to efekt po wyschnięciu wazeliny.

Dzień dzisiejszy zabrałem się za zaciski wyczyściłem obejrzałem sprawdziłem nie malowałem, postanowiłem kupić nakładki na zaciski :D może troszkę wioska ale mnie się osobiście to bardzo podoba   

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


więc 2 browary 2 godziny póżniej zaciski były założone :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


tak było

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


a tak jest i małe porównania

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


efekt powalający, nie tyle wizualnie co u trakcie wciskania hamulca. Ostre jak brzytwa działają jakby wcześniej i bardziej progresywnie od oryginalnych :D


Kolejna rzecz do zrobienia amorki Blinstein-a i chłodnica oleju. Amory są już na sklepie odbieram jutro w najbliższych dniach założę o ile pogoda pozwoli :)

bishop

Cytat: Srg_MM w 03.10.2017, 18:10postanowiłem kupić nakładki na zaciski
Nie psuj auta.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

T

Wszystko fajnie, ale...

Cytat: Srg_MM w 03.10.2017, 18:10Dzień dzisiejszy zabrałem się za zaciski wyczyściłem obejrzałem sprawdziłem nie malowałem, postanowiłem kupić nakładki na zaciski Cheesy może troszkę wioska ale mnie się osobiście to bardzo podoba
Proszę, nie... :(
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

loockas

Musiałem wygooglać co to jest, bo wierzyć mi się nie chciało, że to są po prostu nakładki :D

Srg_MM

Myślicie że z tymi nakładkami to mega wiocha?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

sseebbaa1

Tak. Ale nie tylko wiocha :)
Od strony technicznej też jest to niepożądane. Osłona będzie blokowała w jakiejś części rozpraszanie ciepła z zacisków.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy