Pedał sprzęgła wpada w podłogę

Rayan13, 11.08.2017, 22:53 « poprzedni - następny »

Rayan13

11.08.2017, 22:53 Ostatnia edycja: 11.08.2017, 22:56 by Rayan13
Witam wszystkich .Mam następujący problem. W moim Mondeo St 220 2003r skrzynia 5 biegowa co jakiś czas wpada samoczynnie pedał sprzęgła i stał się ostatnio bardzo Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.miekki.Do prawidłowej pozycji pociągami go nogą i na jakiś czas wystarcza. Biegi zmieniają sie dobrze nic nie chaczy, nie zgrzyta. Dodam że wymieniłem już wszystko co związane ze sprzęgłem czyli kompletne sprzęgło, dwumasa ,pompka sprzęgła i nic się nie zmieniło. Prosze pomóżcie bo nie wiem już o co tu chodzi. Czy to może być zapowietrzony układ? Mechanik rozkłada rece.

« Dodane: 11.08.2017, 22:56 »

Dodam że pedał bierze dość nisko i stało się to po wymianie pompki sprzęgła.
Ryan

T

Przy zapowietrzonym układzie może być taki efekt, ale jaki mechanik nie umie odpowietrzyć sprzęgła?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Rayan13

W poniedziałek jadę do innego mechanika i zobaczymy co on powie. Bo jak NA RAZIE jest to trochę denerwujące, wrzuciłem sporo pieniedzy w sprzęgło i nic to nie dało   :E. A jeszcze się zapytam czy układ chamulcowy może być z tym powiązany?
Ryan

T

Z tego co wiem to tak. Jeśli się nie mylę, to kiedyś miałem ślizgające się sprzęgło, przegrzałem płyn i hamulce na moment przestały działać (pedał hamulca wpadł w podłogę).
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Rayan13

Dzieki za info . Pozdrawiam.
Ryan