[Focus] Pytanie o Ford Focus 2 ST z miejscowości Trzebunia pod Krakowem.

Sobino92, 04.07.2017, 21:09 « poprzedni - następny »

Sobino92

Witam Panowie,  :D
Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś oglądał lub wie coś na temat tej Foki wystawionej Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.m.in na allegro z miejscowości Trzebunia mieszczącej się pod Krakowem:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/ford-fokus-st-i6869096291.html
Wiem, że najlepiej samemu pojechać i sprawdzić co i jak, ale mieszkam w Gdyni i nie chciałbym jechać przez całą Polskę, żeby obejrzeć jakiegoś bubla i niepotrzebnie się denerwować tym bardziej, że aktualnie nie ma nic ciekawego poza tą ofertą co by mnie zainteresowało i byłby sens zrobić jakiś przystanek na oględziny po drodze. Z właścicielem rozmawiałem przez telefon ale powiem szczerze, że mam co do niego mieszane uczucia i wrażenie jakby coś ukrywał.
Ewentualnie może ktoś z forum ma na sprzedaż swoją foczkę ST i chciałby ją zaprezentować. Max budżet to 34 tys. zł. Pozdrawiam   8)

lancer340

Czerwony polift 5D jest za 36900zł w Małopolsce- forumowy. Krajówka..

loockas

Czemu ta Foka ma dwa przyciski od ESP?

Dobre wyposażenie, co niestety nie jest oczywiste w ST.

lancer340

Dzwoniłem jakieś 3 miesiące temu i też pytałem o te przyciski. Powiedział że kupił z tym przyciskiem to auto. Za jakieś 3 tyg obecne auto będę wystawiał na sprzedaż, to pewnie podjadę tego oglądnąć...

Sobino92

Cytat: lancer340 w 09.07.2017, 16:29
Czerwony polift 5D jest za 36900zł w Małopolsce- forumowy. Krajówka..

Powiem szczerze wszystko pięknie ale zależy mi na serii. To ma być auto na co dzień a szpera będzie to delikatnie utrudniać. :)

« Dodane: 12.07.2017, 15:19 »

Cytat: lancer340 w 09.07.2017, 22:51
Dzwoniłem jakieś 3 miesiące temu i też pytałem o te przyciski. Powiedział że kupił z tym przyciskiem to auto. Za jakieś 3 tyg obecne auto będę wystawiał na sprzedaż, to pewnie podjadę tego oglądnąć...

Najgorsze jest to, że nie wiadomo czego się tam spodziewać. Na jakimś zdjęciu widać było podpiętego do OBD Boxa. Oczywiście spytałem się o niego i w odpowiedzi usłyszałem, że był to box na testy od kolegi i nie był on od ST'ka także lipa, dodatkowo mówił że ma wstawiony słaby stożek. Nie ma lotki ST i nie ma historii w Fordzie. Jest dosłownie jeden wpis jeszcze podczas gwarancji( ale to akurat o niczym nie świadczy bo od któregoś dopiero roku dealer forda ma obowiązek wpisywania każdej wizyty do systemu)

Flower

Dla mnie już śmierdzi sam fakt że 2008 rocznik i jest przedlift... chyba że źle podał rok produkcji
Nie każda morda pasuje do Forda, a moja tak :D

lancer340


Flower

Aha czyli typowy chwyt ;)

Auto w ogóle ma taki kolor że chyba nawet ja podczas jazdy bym nie pomyślał z daleka ze to ST moze być :P
Nie każda morda pasuje do Forda, a moja tak :D

lancer340

Tego koloru w ST nie było wiele.. Chyba najwięcej jest orange.. ST da się poznać po zderzakach.

paweleczek666

Cytat: lancer340 w 24.07.2017, 11:05
Tego koloru w ST nie było wiele.. Chyba najwięcej jest orange.. ST da się poznać po zderzakach.
konkretnie i fachowo ;)