[Focus] ST2 Frozen White

vvixom, 01.07.2017, 11:36 « poprzedni - następny »

vvixom

No, po czterech miesiącach w końcu doczekałem, wczoraj odebrałem nówke STka z salonu w Krakowie :D Na razie jestem zachwycony chyba każdym aspektem :) Szczególnie tym jak się trzyma w zakrętach oraz dźwiękiem w środku.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Bardzo mi się również podoba dźwięk turbiny przy odjęciu gazu, tylko niestety trzeba się przysłuchiwać :/ Będę myślał jak to zmodzić nie tracąc gwarancji

zephi

o, kolega z mirko ;) juz pisalem, ale napisze jeszcze raz - swietny, w bialym wygladaja kozacko

kbk

Cześć,

Gratuluje zakupu. Wreszcie się doczekałeś na ten odbiór :)

Jak wrażenia z jazdy po kilku dniach ?

Dźwięk turbo możesz fajnie podkręcić stosując np. filtr powietrza firmy Mountune - nie wiem tylko czy przypadkiem nie będzie miał taki mokry filtr negatywnego wpływy na układ dolotowy. Bądźmy w kontakcie, w przyszłości też będę chciał kilka drobnych rzeczy zmienić na lepsze w swoim ST.

vvixom

@kbk wrażenia bardzo pozytywne. Samochód prowadzi się jak marzenie, w zakrętach ani się nie zająknie, trzyma się jak by miał jakiś dyfuzor z tyłu :D Dźwięk w środku klasa a fotele takie wygodne że szkoda wysiadać :) w pięć dni zrobiłem ponad 900 km :D trzy razy tankowanie do pełna.

Poza tym dźwiękiem turbo chciałbym jeszcze coś z wydechem zrobić żeby był troszkę głośniejszy ale ta gwarancja... cholera, ciężki decyzja będzie.

Co do wyglądu to kręci mnie żeby kupić dyfuzor właśnie, stąd: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://shop.loder1899.de/de/ford/focus-st/focus-stdyb/aerodynamik/heckdiffuser-ford-focus

kbk

Jak zmienisz wydech to tracisz gwarancję tylko na wydech - zapytaj w aso.
Nawet ok ten dyfuzor, ciekawe jak go zamontować...

900km sporo, ja na początku też tak jeździłem chcąc ułożyć silnik tylko w mieście i pierwszego dnia  300km.

Zmień teraz olej i nie kupuj w aso

Pzdr

vvixom

Zapytam o ten wydech, ale jak rozmawiałem kiedyś to serwis może uznać ze np. jak by coś się stało z silnikiem a wydech nie byłby fabryczny to mogą powiedzieć że przyczyną było usunięcie oryginalnego.

Ten dyfuzor jednak nie pasuje do polifta :(

Olej warto w ASO wymieniać czy byle warsztat jest wystarczająco?

steveno

graty zakupu whitte mało spotykany bezawaryjności i duuuuuuuuuzo modó ,które bedą cieszyć
Do przodu!!!

Franek

Super konfig.
Podoba mi sie bardzo. Gratulacje!