[Mondeo] Mondeo st 200 stabilizator

polciuxxx, 29.05.2017, 14:35 « poprzedni - następny »

polciuxxx

Cześć wszystkim, mam pytanie odnośnie stabilizatora tył do st200. Mój już jest zmęczony (z 18mm zrobiło się 17 w miejscu mocowania) Jakie są opcje bo nowego dostać szans nie ma, H&R i eibach do tego modelu nie ma w ofercie...  Może ktoś dorabiał bądź pasuje od innego modelu najlepiej jakby miał 20mm. Z góry dzięki za podpowiedzi.

T

Może to nie jest najlepsze rozwiązanie, ale jeśli nie znajdziesz innego, to chyba najłatwiej dorobić na wymiar mniejsze tuleje.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

polciuxxx

Poliuretanowe bez problemu dostanę w rozmiarze 17mm ale chciałbym taki sam jak był ewentualnie mocniejszy.

T

Nigdy nie słyszałem, żeby jakiś element pasował pnp. Gdyby to było kombi, to mógłbyś porównać stabilizatory z mk3. Ewentualnie możesz poszukać stabilizatora z ST200, tylko po prostu w lepszym stanie albo popytać na amerykańskich forach/ebayu o stabilizator od Contoura SVT (ale to raczej się nie opłaci cenowo, przesyłka to ok. $150).

Można też zlecić wykonanie stabiliatora, wtedy zrobisz sobie dowolny rozmiar. Ale z grubością nie ma co przesadzać, o ile nie ruszasz przedniego, bo jeśli tylny będzie sztywniejszy niż przedni to auto zacznie się robić nadsterowne.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

polciuxxx

Sprawdzałem na ebay, na forach USA i ciężko. Będę kombinował, zobaczymy ;-)