Panther Black Fiesta ST

Aizi, 15.05.2017, 22:50 « poprzedni - następny »

Aizi

Witam,
Chciałbym zaprezentować moje "oczko" jakim jest Fiesta ST :)
Auto trafiło do mnie w marcu 2015r w stanie fabrycznym, od tamtej pory jednak trochę się zmieniła.. Miała służyć do codziennej jady do pracy, zakupy czy wypady, lecz urodził się w głowie pomysł na projekt :) W Polsce jest ich jednak bardzo mało dlatego też taka decyzja, scenę tuningowa trzeba coś urozmaicić :)

Pod maska:
-2.0 + dolot powietrza K&N 571i
-rozpórka od WIECHERS Sport

wydech:
-W całości z kwasówki

Zawieszenie:
-Gwintowane AP

Zewnątrz:
-w przednim zderzaku zostało wygładzone miejsce na rejestracje,
-splitter od TRC
-dokładka na maskę (a'la Focus RS),
-przerobiony tylny dyfuzor,
-usunięta tylna wycieraczka,
-znaczek forda na grillu czarno-czerwony,
-grill oraz wszystkie plastiki pomalowane na czarny połysk, 
-kierunki oraz lampy soczewkowe LED,

Koła:
-felgi ASA 17" 8J
-opony 185/35 (chodziło tu o ładny naciąg)

Wewnątrz:
-radio dotykowe pioneer 6,2"
-głośniki przód PB S-60C
-dywaniki SPARCO

Najnowsze zdjęcia z tegorocznej edycji Hercules Tour!!

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Na dzień dzisiejszy z prac nad Fiesta to by bylo na tyle. Myślę że wyglada już dobrze lecz w głowie siedzą jeszcze różne pomysły :)



bishop

 
Cytat: Aizi w 15.05.2017, 22:50Myślę że wyglada już dobrze
Bardzo dobrze powiem nawet. Fajnie siedzi na tym gwincie. Coraz bardziej mi się podobają te Fieściny;]
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

MAG

16.05.2017, 11:35 #2 Ostatnia edycja: 16.05.2017, 11:40 by MAG
Wygląda świetnie poza jedną rzeczą - opony sa karykaturalnie małe.

Żeby nie było - nie jestem przeciwnikiem naciągu, ale tak extremalny w połączeniu ze zdecydowanie zbyt małym obwodem koła i za wąską jak na auto o mocy 150KM oponą, to akurat w tym elemencie jestem na nie.
Sama felga świetna, a przy oponie 205/40/17 (prawidłowy rozmiar dla ST) albo przynajmniej 195/40/17 i tak na 8" byłby bardzo fajny naciąg...

« Dodane: 16.05.2017, 11:40 »

Sorki - jeszcze jedno - zapewne po zdjęciu tablicy fajnie przód wygląda, ale zasłanianie wlotu powietrza do chłodnicy to jakoś tak dosyć mocno kłóci sie z moim pojęciem sensowności takiej modyfikacji...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Aizi

Dziękuje bardzo za opinie :)
Cytat: MAG w 16.05.2017, 11:35
Wygląda świetnie poza jedną rzeczą - opony sa karykaturalnie małe.

Żeby nie było - nie jestem przeciwnikiem naciągu, ale tak extremalny w połączeniu ze zdecydowanie zbyt małym obwodem koła i za wąską jak na auto o mocy 150KM oponą, to akurat w tym elemencie jestem na nie.
Sama felga świetna, a przy oponie 205/40/17 (prawidłowy rozmiar dla ST) albo przynajmniej 195/40/17 i tak na 8" byłby bardzo fajny naciąg...

Fiesta służy mi w zasadzie tylko na zloty a chodziło mi właśnie o fajny naciąg. Wcześniej miałem 205/40 i przy felgach 8j niestety nie mogłem za nisko zejść z zawieszeniem bo nie dało się skręcać :) Planowane były 195 lecz trafiły się 185 i nie żałuje. Faktycznie jest gorzej z prowadzeniem ale tragedii nie ma. :)

Cytat« Dodane: 16.05.2017, 11:40 »

Sorki - jeszcze jedno - zapewne po zdjęciu tablicy fajnie przód wygląda, ale zasłanianie wlotu powietrza do chłodnicy to jakoś tak dosyć mocno kłóci sie z moim pojęciem sensowności takiej modyfikacji...

tak jak wcześniej pisałem, fiesta często nie jeżdżę, a zwłaszcza w mieście, dlatego z chłodzeniem w trasie czy po wiejskich drogach nie ma większych problemów. 

Cons

chyba Cie jeszcze nie było na spocie w Kraku, daleko nie masz ;)

autko fajne, mnie tylko nie pasuje wystająca felga, bez względu na to do czego auto służy, ale to oczywiście kwestia gustu
Dyfuzor z tyłu elegancja, splitter z TRC klasa, sam się nad nim zastanawiałem kiedyś
Fiesta ST MK7

Aizi

Cytat: Cons w 16.05.2017, 19:59
chyba Cie jeszcze nie było na spocie w Kraku, daleko nie masz ;)

Info coś do mnie nie dociera ;/ właściwie parę razy się wybierałem na spoty NJBC KRK ale zawsze "coś".. teraz tez za dużo czasu nie mam ze względu ze pracuje za granicą.
Dziękuje również za opinię, jednym się podoba wystająca felga drugim nie.. ja próbuje robić fiestę w takim stylu w którym mi się podoba :) chce aby się wyróżniała choć trochę :)

steveno

ciekawy projekt fele na styk ale pasują :)graty modów i auta bezawaryjności
Do przodu!!!

T

Pokaż jak te przednie LED-y się prezentują zapalone. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Aizi

Cytat: Tomasz w 17.05.2017, 23:54
Pokaż jak te przednie LED-y się prezentują zapalone. :)

Dzień

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Noc

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.