[Fiesta] Fiesta ST MK7 mountune

Cons, 03.05.2017, 20:31 « poprzedni - następny »

Cons

30.06.2017, 12:01 #15 Ostatnia edycja: 30.06.2017, 12:02 by Cons
Już zerwałem bo poodpadało :P
Teraz opona jak psu z d.. wyglada, biale resztki pozostawały i musze to mechanicznie spolerować. Żeby to sie trzymało trzeba by miejsce zrobić na gładko, żeby nie było pod spodem załamań. Klej dał radę nawet ale powierzchnie opony trzeba spolerować co mi sie niezbyt podoba. Nawet jak nie odpadną napisy to popękają od naprężeń :D. Ale chyba spróbuję jeszcze raz, jestem mądrzejszy o pewne kwestie
Fiesta ST MK7

Michal85

O widzisz  ciekawe spostrzeżenia. Jaki dokładnie klej użyłeś(producent/nazwa)?
Jak jeszcze będziesz miał jakieś rady to byłbym wdzięczy za pomoc. Za 2 tygodnie będę to zakładał.

Cons

Śnieg idzie, pług musi być :P
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Ale pewnie założę dopiero po zimie :/
Fiesta ST MK7

Cons

Jakiś czas temu wpadła poliuretanowa poduszka - trakcja na mokrym jak niebo i ziemia względem starej :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Jak wiadomo Fiesty prawie nie słychać, więc zainspirowany cutoutem kolegi @Miha_u postanowiłem pójść w tą stronę
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Drze się strasznie pod obciążeniem a przy odpuszczaniu gazu przy wolnej jeździe fajnie sobie perka
Fiesta ST MK7

MAG

Przepustnica sterowana podciśnieniem?

Też się zastanawiam nad czymś podobnym, ale nie wiem czy to by przeszło przegląd u mnie w Szwecji...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Cons

Tak, na podciśnienie, sterowane pilocikiem. Teoretycznie to gdy jest zamknięte to jest jak ślepe zakończenie wydechu, musisz sprawdzić czy nie jest to zakazane, w PL nie jest :)
Fiesta ST MK7

MAG

19.01.2018, 11:30 #21 Ostatnia edycja: 19.01.2018, 11:32 by MAG
Podciśnieniowa i sterowanie pilotem? Myślałem że taka opcja tylko przy elektrycznej...
Ja się właśnie zastanawiam nad taką elektrycznie sterowaną przepustnicą.

Z drugiej strony jestem blisko decyzji o zmianach w "stajni", więc i tak, póki co, żadnych wydatków na extrasy do aut nie będzie  :}

btw -  korci mnie zakup hamerykańskiej Fiesty ST, bo obecnie nie przejdzie u mnie auto 3D ;)
No i zastanawiam się czy w takim przypadku nie wejść w Focusa ST zamiast Fiesty ST....

Fiesta trochę mniejsza, ale za to tańsza i młodsza by była....
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Cons

Fiesta w długie częste trasy to nie jest idealny wybór, foka lepsza :) Ale w 2+1 da się wygodnie podróżować, w wakacje zrobiłem trasę do Cro i jechało się całkiem całkiem.

Elektryczna ma wszystko przy wydechu, wilgoć, syf i temperatura itd niezbyt się z elektroniką lubią. Ja mam wężyk wyprowadzony pod maskę, wpięty w podciśnienie i zaworek sterowany pilocikiem, całość przy aku - sucho, dobra temperatura i bez syfu :)
Fiesta ST MK7

MAG

Fiesta byłaby typowym drugim autem do latania po mieście i do "zabawy".
Foka w kombi mogłaby mi już obecnie służyć jako główne, rodzinne auto.


Podoba mi się takie rozwiązanie z wydechem jak zrobiłeś - możesz podrzucić linka do takiej przepustnicy jaką wziąłeś?
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Cons

A to jeśli tak, to jak najbardziej, nawet wersja 120 konna już daje frajdę :)  Co do przepustnicy  to nie mam linka, pojechałem powiedziałem 'chce tak' i kilka godzin później odebrałem gotowe
Fiesta ST MK7