[Focus] Fabryczne radio/nawigacja Blaupunkt Travelpilot NX (DVD)

TAM, 25.04.2017, 15:31 « poprzedni - następny »

TAM

Sprzedam w/w radio-nawigację, kompletną z klimatronikiem. Pasuje zarówno do modeli przed- jak i poliftowych. Oczywiście pełna integracja z wyświetlaczem w panelu zegarów. Kolor srebrny, stan bdb – bez rys, odprysków itp.
Dobry moment, jeśli chce się przerobić manualną klimę na automatyczną dwustrefową. W zestawie oryginalna płyta Europy (w tym oczywiście Polska), według mnie sprzed ok. 3-4 lat. W mieście radzi sobie doskonale; mankamentem jest brak nowych dróg szybkiego ruchu (nie ma np. A2). Ale najnowsze oryginały 2017 są bez problemu do kupienia w cenie 250-300 zł.
Nawigacja wyposażona jest w VRS (angielski), jego podłączenie jest banalne. Możliwość podłączenia BT audio (streaming), smartfona przez BT, dodatkowego wejścia analogowego audio i audio przez USB. Do tego trzeba ewentualnie dokupić moduł BT, z tym że może być najtańszy (włoski, hiszpański czy dowolny inny egzotyczny), jako że nawigacja korzysta z własnego VCR, który jest po angielsku. Pasuje każdy moduł BT z oznaczeniem 8M5T-19C112-xx, gdzie xx oznacza wersję językową i wersję softu, co jest bez znaczenia, bo posiadam upgrade softu do modułów BT, po użyciu którego każdy moduł aktualizuje się do najnowszej wersji. Cena 1300 zł.
Sprzedaję tylko dlatego, że po kilkunastu miesiącach poszukiwań udało mi się wyczaić wersję NX-a z wejściem na kamerę cofania, na czym mi bardzo zależało.