[Focus] [K] Focusa RS zielonego

Swipo, 19.04.2017, 19:56 « poprzedni - następny »

Leny v50

04.06.2017, 13:48 #45 Ostatnia edycja: 04.06.2017, 13:49 by Leny v50
prawy bok miał przygde ale autko w bardzo dobrym stanie

rb6830

no i już mamy RS za 64K

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.otomoto.pl/oferta/ford-focus-rs-ID6yWBtP.html

weksla

Netto. Nie podniecać się.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Czyli 78 brutto do negocjacji.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

rb6830

czyli po negocjacji za 70k

T

Możliwe, pewnie dodał ok. 10% do ceny, którą chce uzyskać.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

robbert


T

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/show_item.php?item=6845211812#4203f3e8f5

87 500 zł
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

rb6830

Cytat: robbert w 06.06.2017, 01:29
Cena odzwierciedla stan.

W jakimś stopniu na pewno, ale też sprzedający ma więcej rozsądku niż ci którzy życzą sobie po 110-120k

steveno

Cytat: rb6830 w 08.06.2017, 08:40
W jakimś stopniu na pewno, ale też sprzedający ma więcej rozsądku niż ci którzy życzą sobie po 110-120k
Rozsądni to nie właściciele RS-ów. Chodz ja swojego pogoniłem w normalnej cenie ,ale obecnego już tak tanio nie sprzedam bo zielony:)
Do przodu!!!

rb6830

Ja ciągle uważam ze 100k to szalona cena, ostatnio rozmawiałem z kimś na ten temat i kolega zwrócił mi uwagę na ceny RS 1. Te były rzadsze,limitowane , były nawet numerowane, a ich ceny dzis są niskie i spadają w ostatnich latach. Cena RS2 teraz ma trend wzrostowy z niewiadomych przyczyn, ale tez raczej bedzie spadać

T

Pamiętajmy jednak, że auto jest warte tyle, ile za nie ktoś zapłaci. Jeśli ludzie są skłonni płacić za zadbanego RS-a 100k, to tyle jest on w tej chwili wart. Co nie znaczy, że każdy, kto dysponuję taką kwotą musi wybrać akurat to auto. :)

Generalnie też uważam, że obecna cena RS-a po prostu musi spaść. Trzeba pamiętać, że tych aut jest mało, a transakcji jeszcze mniej. W związku z tym wystarczy tak naprawdę, że z powodu problemów z mk3 kilka dodatkowych osób zaczęło szukać mk2, a dodatkowo kilka osób z naszego forum postanowiło zmienić ST i RS i było to procentowo duży wzrost popytu, podaż z kolei została niezmieniona, więc ceny mocno wzrosły. Jednak teraz mk3 jest już w miarę dobrze dostępne, a luka w podaży mk2 pewnie została lub zostanie zniwelowana przez import, więc trudno się spodziewać utrzymania tak wysokich cen, szczególnie, że nie ma za bardzo odzwierciedlenia w podobnych autach innych marek.

Tak czy inaczej jest to bardzo ciekawa sytuacja i z zainteresowaniem obserwuje, jak się rozwinie. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

steveno

Wygląd i jak to jezdzi robi swoje:)
Do przodu!!!

rb6830

odnosząc się do kolegi Tomasz,  ja generalnie nie jestem zdania, że coś jest warte tyle, ile ktoś jest w stanie za to zapłacić
ale to są rozważania na długi wieczór przy piwie :)

ktoś coś kupił, sprzedał lub widział ciekawego do kupienia w temacie? :)

oglądałem białego RSa z Wawy, ten co był zarezerwowany, chyba się sprzedał bo już go nie ma
coś tam było więcej robione niż sprzedający pisał, ale i tak już nie aktualne

rb6830

jadę jutro zobaczyć czy tego RSa za 120k w Wawie
sprawdzę czy dodają do niego but Jezusa, skoro taki drogi :)