[Focus] [K] Focusa RS zielonego

Swipo, 19.04.2017, 19:56 « poprzedni - następny »

Swipo

Witam.Jak w temacie kupie RSa tylko zielonego.

steveno


Swipo

90-100k

robbert

Niebieski odpada?

Swipo


weksla

Heh. Jak to mówią kolorami się nie jezdzi
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

robbert

Jest jeden zielony na sprzedaż ale cena trochę powala.

steveno

budżet rozsądny.Też uważam ,że kolorem się nie jezdzi ale mając niebieskiego a potem zielonego to zielony jest miazga:) sprzedał bym Ci mojego ,ale jeszcze sie nie nacieszyłem:) Trzeba cierpliwie szukać.Tego z wawy za 100 nie chciał sprzedać.
Do przodu!!!

robbert

Zgadza się. Rok temu 80k za RS było budżetem rozsądnym teraz 90-100k, stety lub niestety. Zależy dla kogo. No ten z Wawy ceną już dobił do cen za RS500 w zeszłym roku.

steveno

Rs 500 za 130 można mieć tylko po co pod koc i za 20 lat sprzedać ok do jazdy nie bardzo chyba ,że ktos traktuje Rs-a jako dayli car.
Do przodu!!!

robbert

"Zwykły" RS też będzie w cenie. To jest niesamowite ale wiele osób wróżyło że jak tylko pojawi się RS MK3 to MK2 cena spadnie a stało się wręcz odwrotnie.

Swipo

Zgadza sie kolorem sie nie jeździ ale zielony jest najlepszy i musi taki być :D
Dokładnie pojawił się mk3 a cena mk2 nie spadła tylko idzie do góry.
Steveno oglądałeś tego z Wawy?

steveno

dzwoniłem ponoć igła żyleta tylko cena nie ta a zejśc nie chcieli

« Dodane: 20.04.2017, 14:51 »

po weekendzie moge obejrzec jak bys chciał
Do przodu!!!

T

Cytat: robbert w 20.04.2017, 13:39"Zwykły" RS też będzie w cenie. To jest niesamowite ale wiele osób wróżyło że jak tylko pojawi się RS MK3 to MK2 cena spadnie a stało się wręcz odwrotnie.
Prawdopodobnie głównie ze względu na bardzo małą podaż nowego RS-a (celowy zabieg Forda). I oczywiście brak wersji 3-drzwiowej.

Tak czy siak ceny, które teraz osiągają RS-y mk2 są lekko absurdalne, jeśli odniesiemy je do konkurencji. I to przy całej sympatii dla Forda. :) Niektórzy wołają sobie z RS-y kwoty, które wystarczą na zakup dobrych egzemplarzy BMW M czy Audi RS (nie mówiąc o S) albo np. takich zabawek jak Jaguar XKR.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Swipo

Dzięki w razie czego będę pisał ;) Ale 120 to stanowczo za dużo jak za seryjnego.