[Focus] ST - atrapa grilla - dolna i górna + emblemat

wodzmistrz, 17.04.2017, 12:15 « poprzedni - następny »

wodzmistrz

17.04.2017, 12:15 Ostatnia edycja: 17.04.2017, 12:27 by wodzmistrz
Witam,

Do sprzedania mam atrapę dolną i górną do Focusa ST mk2 przed liftem.
Kolor - szary.

Kratki noszą normalne ślady użytkowania:

1) Kratka dolna - moim zdaniem w bardzo dobrym stanie, wszystkie zatrzaski są, jeden tylko drobno uszkodzony, pozostałe w porządku. Praktycznie nie widać na niej śladów zużycia.

2) Kratka górna - posiada dwa małe uszkodzenia / odrapania - widoczne na zdjęciu. Poza tym nosi ślady wcześniejszego amatorskiego malowania (również to widać). W związku z tym dorzucam ją prawie za free do ładniejszej kratki dolnej. Oprócz wyżej wymienionych rzeczy górna atrapa sprawowała się dobrze, mechanizm uchylania emblematu działa bez zarzutu. Oczywiście wysyłam łącznie z emblematem.

Sprzedaję gdyż kupiłem nowy grill w czarnym kolorze. Atrapa górna nie odpowiadała mi kolorystycznie i nie miałem ochoty bawić się w doprowadzenie jej do idealnego wyglądu. Podobnie z dolną - nie podejmowałem się malowania jej na czarno. Dodatkowo zajmują tylko niepotrzebnie miejsce w garażu :P

Cena za komplecik dla forumowiczów: 150 zł + koszty wysyłki (jak ktoś będzie chętny to na pewno się dogadamy).

Link: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.olx.pl/oferta/ford-focus-st-atrapa-grilla-dolna-i-gorna-emblemat-CID5-IDlF31S.html

Poniżej fotki:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Pozdrawiam
Focus ST MK2 - 2XX HP / 4XX Nm
Eibach Pro Kit, IC FMIC, dolot Simota, Wydech 2.75" całość (aktywny), SS, Block mod, Dystom 4x22 mm, świece RS, EGT Auto Gauge, Valvo 5w50, Koła RS, niewystrojony :)

wodzmistrz

Sprzedane, poszło w pół godziny :p
Focus ST MK2 - 2XX HP / 4XX Nm
Eibach Pro Kit, IC FMIC, dolot Simota, Wydech 2.75" całość (aktywny), SS, Block mod, Dystom 4x22 mm, świece RS, EGT Auto Gauge, Valvo 5w50, Koła RS, niewystrojony :)