prosba o ocene forda focusa st

xtremesystems, 15.04.2017, 13:01 « poprzedni - następny »

PyRsHaL

Cytat: Toretto88 w 23.04.2017, 13:07
Tu docelowo ma być założony LPG więc każdy centymetr na wagę złota.

W ten styropian przy lekkiej rzeźbie wejdzie butla 40l.
I wtedy podłoga będzie równo z progiem bagaznika.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zawsze jest opcja wstawić wnękę ze zwykłej foki, ale wtedy trzeba wydech przerobić specjalnie pod to - jest to wykonalne :P
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

matosu

Tak przy okazji to jak z tym gazem w ST :)? Gdzie bym nie słyszał to ludzie odradzają.
Kiedyś Focus ST MK2 5d - 260/450

ScorpioPL

Silnik 2.5T znany jeszcze z Volvo bardzo dobrze znosi gaz, oczywiście przeciwnicy LPG zawsze powiedzą że to profanacja itp.
Programowanie Ford & BMW ElmConfig INPA NCS

PyRsHaL

Wiadomo że jak "Mietek" zaloży gaz w stodole to będzie lipa, ale jak ktoś mądry to zrobi i dobrze wystroi to jest mega.
Mamy na śląsku konfigi po 350-400 koni latające w gazie i nic się nie dzieje.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

Toretto88

Tylko jak to ma być "oszczędny" środek lokomocji to dlaczego nie jest poszukiwany diesel.

loockas

Cytat: PyRsHaL w 23.04.2017, 13:35
W ten styropian przy lekkiej rzeźbie wejdzie butla 40l.

Pod jaki rozmiar koła jest ta wnęka? Wejdzie tam dojazd 17"?

MAG

Cytat: Toretto88 w 23.04.2017, 17:00
Tylko jak to ma być "oszczędny" środek lokomocji to dlaczego nie jest poszukiwany diesel.
Zawsze lecza mnie takie teksty o LPG...

Masz w Foce jakiegokolwiek diesla, który zaoferuje podobne brzmienie i osiagi jak 2,5T ?
Nie?, no to sie nie dziw, że ludzie zakładają tam instalki.

Gdybym miał Smokusa zarejestrowanego w Polsce, to juz dawno bym latał na gazowni.
Najmocniejszy w Polsce S-Max 2,5T tez od prawie dwóch lata lata na lpg i zero problemów.

Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

matosu

Wybaczcie, że tak zbaczam z tematu, ile kosztuje taka instalka i jak ze spalaniem :D?
Kiedyś Focus ST MK2 5d - 260/450

Flower

Musisz około 5 tys liczyć i nie oszczędzać na podzespołach instalacji. Dodatkowo na gazie cewki robią się bardziej wrażliwe i zaczynają padać ja 2  miesiące po założeniu LPG wymieniam już 3 cewkę ale już przy montażu mnie ostrzegli  ;)
Nie każda morda pasuje do Forda, a moja tak :D

lancer340

Cytat: xtremesystems w 17.04.2017, 15:48
a ty lubisz chyba wszędzie reklamowac swoje auto. juz po takim truciu nie mam checi jechac go ogladac

« Dodane: 17.04.2017, 15:56 »

bylem ogladac tego czerwonego. z dwoma mechanikami. nie byli pewni jedej strony czy nie malowana. dodatkowo auto bylo upalane na torze przez pierwszego wlasciciela

To nie dziwię się, że rok temu cena tego czerwonego była fajna ;)

xtremesystems

a jaka była?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

lancer340

Cytat: xtremesystems w 06.05.2017, 07:03
a jaka była?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

31 tys...

enforte

19.05.2017, 12:29 #42 Ostatnia edycja: 19.05.2017, 12:31 by enforte
Cytat: matosu w 25.04.2017, 23:58
Wybaczcie, że tak zbaczam z tematu, ile kosztuje taka instalka i jak ze spalaniem :D?

Instalacja zamontowana przez poprzedniego właściciela w moim ST kosztowała 4400 (w 2014, BRC Plug&Drive).
Nie wiem jak rozwiązują to inni, ale Pan gazownik zwraca mocno uwagę na opanowanie pracy pompy paliwa i czujnika ciśnienia paliwa. (link do strony z opisem mogę podać w PW, nie chcę reklamować)

Spalanie: poprzedni wlaściciel - 14, mi różnie: zima trasa < 11, zima miasto 13, od kiedy jest ciepło i "depczę" - regularnie 14-15 ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.motostat.pl/member/vehicles/stats/id/85146