prosba o ocene forda focusa st

xtremesystems, 15.04.2017, 13:01 « poprzedni - następny »

paweleczek666

To odpuść upalane auta i pryjedz po moje;)

xtremesystems

17.04.2017, 16:30 #16 Ostatnia edycja: 17.04.2017, 17:03 by xtremesystems
a skad  mam wiedziec ze twoje nie upalane. z jednego forun Ci ogloszenie wywalili. w twoich postach jak patrzylem to jakis tam co chwila problem byl

Toretto88

Cytat: xtremesystems w 17.04.2017, 10:46
tak to jego auto. ale niestety o nim nawet tematu nie ma. mozliwe ze na czesci go wzial do jego pomaranczowej
:D i co niby przełożył do EO?

paweleczek666

17.04.2017, 20:10 #18 Ostatnia edycja: 17.04.2017, 20:17 by paweleczek666
eh nie dodałem vinu i wyrzucili... po prostu organoleptycznie możesz to tylko sprawdzić..zapraszam, chociażby dla samego faktu potwierdzenia moich racji i prawdomówności..
Tak na poważnie, to nie ma co sobie tu dogadywać, Ty szukasz dobrego auta, ja takie posiadam, więc wystarczy się dogadać, kontakt do mnie na stronie masz,
Pozdrawiam

Flower

Cytat: Toretto88 w 17.04.2017, 17:34
:D i co niby przełożył do EO?

Pewnie tylko swój tyłek :P
Nie każda morda pasuje do Forda, a moja tak :D

xtremesystems

chociazby szpere. wlasciciel kupil je rok temu majac foke i po roku sprzedaje .auto bylo katowane na torze przez jeszcze poprzedniego wlasciciela. nie mowie ze bylo zajechane ale szukam lepszej sztuki , moze nawet mniej zmodzonej

Toretto88

Ciekaw jestem komu by się chciało kupować auto żeby na rok przełożyć szpere :) A nalepka na lotce faktycznie dużo świadczy.

xtremesystems

ogladales auto? bo taki pewny jestes jakbys widzial. 2albo 3 raxy mialo wymieniane amorki.przez 80k kmto samo tarcze.. bylo tyrane na torze ale i serwisowane

Dozer

Tego typu auto chyba do tego jest stworzone  więc w czym problem , u mnie w st heble wytrzymują ok 30tys km wiec to chyba nic dziwnego  jesli ktoś wymienia  3 kpl przez 80tys km , to nie 1.9 tdi tylko 2.5t bp to szybko się rozpędza więc hamować też coś musi .

xtremesystems

jak to jest auto na tor to nie wiem do czego jest rs,evo czy wrx

to ze polacy tuninguja to auto i wala na tor to oznacza tylko zasobnosc przeciętnego polaka. auto w serii ma hrble jednotloczkowe nieduży ic. szybki hothatch i tak jest traktowany za granica.

i takiego szukam.
dozer w jesli tskie masz kryteria to polecam ci auto z pierwszego posta

xtremesystems

jeszcze jedno pytanie . w tym czerwonym co ogladalem nie bylo miejsca na kolo zapasowe? jak to mozliwe? fokusy st nie maja wneki na zapas?

Dozer

Każdy bezwypadkowy niema wnęki na koło .

weksla

Nie mają. Niektòre jako wyposażenie dodatkowe jak ktoś zamówił był styropian z miejscem na dojazdówkę który zmniejszał bagażnik
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

matosu

22.04.2017, 23:29 #28 Ostatnia edycja: 22.04.2017, 23:32 by matosu
Dokładnie, jest podniesiona płyta bagażnika i dodany steropian w który wchodzi dojazdówka i kilka pierdół.
Akurat mam miejsce na jakiś płyn do felg itd :)
Kiedyś Focus ST MK2 5d - 260/450

Toretto88

Tu docelowo ma być założony LPG więc każdy centymetr na wagę złota.